loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Kolizja samochodu z kolumny Marszałka Kuchcińskiego. Służba Ochrony Państwa komentuje
Opublikowano dnia 19.03.2018 09:44
Radio RMF FM doniosło o kolejnej kolizji z udziałem rządowej limuzyny należącej do Służby Ochrony Państwa (kiedyś BOR). Dzisiaj SOP w oficjalnym komunikacie skomentował te doniesienia. Potwierdzono, że w pojeździe znajdowali się tylko funkcjonariusze.

screen YT
Według rozgłośni auto z kolumny marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego uderzyło w bariery energochłonne. Do zdarzenia miało dojść w niedzielę na Podkarpaciu. Kierowca limuzyny, który spowodował kolizję został ukarany mandatem. 
 

W dniu 18 marca br., w godzinach porannych, pojazd służbowy SOP, na łuku jezdni w okolicach Przemyśla wpadł w poślizg, po czym otarł się o barierkę ochronną. Na drodze panowały złe warunki atmosferyczne. W pojeździe znajdowali się tylko funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa. Całe zdarzenie było przedmiotem oceny Policji, której patrol został wezwany na miejsce zdarzenia.
W/wym. zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa.


- czytamy w komunikacie SOP.

źródło: sop.gov.pl

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Kto kogo pożre?
Ciekawe, czy niebezpieczny krokodyl i groźny pyton zostaną schwytane przed końcem lata.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Z zeznań ministra Parafianowicza wynika, że „krysza” nad Amber Gold była jeszcze wyżej
Wczoraj przed sejmową komisją śledczą, badającą sprawę piramidy finansowej Amber Gold, zeznawał były wiceminister finansów i Generalny Inspektor Informacji Finansowej - Andrzej Parafianowicz.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemieccy artyści i politycy podpisują petycję przeciw "nacjonalistycznym" rządom Polski
Niemieccy artyści i politycy podpisują petycję przeciwko: "prawicowo-nacjonalistycznym rządom Polski, Węgier i Austrii, które próbują zaprząc scenę artystyczną do swych [politycznych] celów" i ograniczają wolność artystyczną.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.