loading
Proszę czekać...
Prokurator, który zdecydował o areszcie Tomasza Komendy: "Nie mam sobie nic do zarzucenia"
Opublikowano dnia 21.03.2018 16:55
Były prokurator Stanisław Ozimina, który doprowadził do aresztowania Tomasza Komendy powiedział w rozmowie z "Faktem", że nie czuje się sprawcą jego dramatu. Twierdzi, że wywiązał się ze swoich obowiązków prawidłowo, i choć "przykro mu" że niewinny człowiek trafił do aresztu, nie ma zamiaru przepraszać.

Tomasz Komenda, screen YT

Nie mam sobie nic do zarzucenia i nie czuje się sprawcą tego dramatu


- cytuje prokuratora "Fakt". Ozimina dodał, że na ślad Tomasza Komendy wpadli policjanci, a opinie i ekspertyzy biegłych potwierdziły ich ustalenia. Tłumaczył, że wobec dostarczonych dowodów należało go aresztować i dzisiaj postąpiłby tak samo. - Nie popełniłem w tej sprawie żadnego błędu - przekonuje. Na pytanie, czy planuje przeprosić Tomasza Komendę odpowiada:
 

Na razie nie mam takiego zamiaru, ale jest mi przykro, że niewinny człowiek trafił do aresztu. Gdybym go spotkał na ulicy podałbym mu rękę. Podziwiam go za to, co przeżył w więzieniu


- powiedział Ozimina. 

źródło: fakt.pl

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Padają ostatnie szańce obrony III RP
Tuż po wygranych przez Andrzeja Dudę wyborach, a przed objęciem urzędu prezydenta, zaapelował on do rządzącej koalicji PO-PSL, aby nie podejmowali zmian, które mogą w przyszłości kreować konflikty.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: "Lotna Czytelnia" nad Wisłą
Często spaceruję tym bulwarem, będę się więc bacznie przyglądał wypoczywającym na nim krakowianom i turystom, aby zobaczyć, czy zagłębiają się w lekturze książek.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: 22 lipca - zwyczajny dzień
Nie ma już dzisiaj fałszywych świąt i rocznic, nie ma ogłupiającej propagandy, nie ma zastępowania prawdy kłamstwem.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.