loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Orban i Kaczyński na okładce Politico jako...Komuniści "połowa elit PE i Zachodu winna się obrazić"
Opublikowano dnia 04.04.2018 23:43
Na okładce pisma Politico pojawiły się portrety premiera Węgier Victora Orbana i szefa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskigo. Nie byłoby w tym niczego dziwnego, rzeczywiście są to politycy europejskiego, czy wręcz światowego formatu, gdyby nie to, że na tej samej okładce zostali określeni jako "nowi komuniści". A to pośród obelg spotykających ich ze strony "wiodących mediów" jest jednak po oskarżeniach o "faszyzm", "antysemityzm", "ksenofobię" itp. pewna nowa jakość.

screen Politico

- ponad połowa elit PE i Zachodu winna się obrazić


- komentuje Miłosz Lodowski
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Nierejestrowana sowiecka agentura
Jak wyglądałaby dzisiaj Polska, gdyby po 1989 roku ujawniono nazwiska wszystkich tajnych współpracowników komunistycznych służb specjalnych (cywilnych i wojskowych) PRL?
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Czy Warszawa była tego warta (na gorąco)
Szkoda Jakiego bo faktycznie szarpał przeciwnika niesamowicie. I gdyby dano mu to robić w spokoju, bez medialnego szumi i zabójczej „pomocy” Kurskiego, być może dałby radę. Tak, jak dali radę w spokoju osiągnąć jakiś sukces Płażyński w Gdańsku i Wassermann w Krakowie.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Wassermann i Majchrowski wreszcie się obudzą?
Nie oczekuję żadnych fajerwerków programowych, ani sensacyjnych obietnic, bo stateczny Kraków nie wierzy w gruszki rosnące na wierzbach, lecz ceni spokój, rozwagę, konsekwencję.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.