loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krysztopa: I niech ktoś powie, że Jarosław Kaczyński nie ma poczucia humoru
Opublikowano dnia 05.04.2018 16:00
Sprawa nagród dla rządu Zjednoczonej Prawicy jest dęta. Od lat członkowie rządu sztukują sobie nagrodami niskie pensje. Te pensje w przypadku osób zarządzających ogromnymi pieniędzmi z naszych podatków, po prostu powinny być wyższe. Bez trudu można jednak było przewidzieć, że sprawa nagród zostanie brutalnie wykorzystana przez opozycję i "zaprzyjaźnione media"

screen TT
Dlatego dzisiejsza konferencja była w zasadzie ostatnim momentem, w którym Jarosłąw Kaczyński mógł zgasić profesjonalnie rozniecony pożar. A być może i według tego kryterium, była spóźniona. Dlatego musiał to zrobić radykalnym cięciem.

Jarosław Kaczyński niebyłby sobą, gdyby nie sprawił przy okazji opozycji przewrotnej niespodzianki, mówić: "Mamy być skromni? OK, więc wy też będziecie skromni" zapowiadając obniżenie dochodów nie tylko ministrów, ale też pozłów i samorządowców. Z tak postawioną sprawą opozycji trudno będzie dyskutować, ale jestem głęboko przekonany, że sobie poradzą, już pojawiają się pierwsze głosy, że "odejdą sepcjaliści".

I nie będą zupłenie pozbawione sensu. W sensie piarowym bowiem ruch Prezesa PiS jest zrozumiały, ale w sensie systemowym, myślę, że nie zamyka sprawy.

Cezary Krysztopa
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szerokie rozumienie sodomii
Jestem przekonany, że szef resortu obrony miał na myśli biblijne, a nie podręcznikowe rozumienie pojęcia sodomii.
avatar
Jerzy
Bukowski

Kukliński patrzy na defiladę
Marzę, aby w roku 100-lecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości śp. generał Ryszard Kukliński został wreszcie zaliczony w poczet kawalerów jej najwyższego odznaczenia - Orderu Orła Białego.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukoski: Chwilowa zgoda narodowa
Związek Harcerstwa Polskiego nie będzie narażony na wplątanie go w żenującą rozgrywkę prowadzoną przez reprezentantów dwóch zwaśnionych obozów politycznych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.