loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Ks. prof. Dariusz Kowalczyk: À propos nagród. Kto populizmem wojuje, od populizmu ginie
Opublikowano dnia 07.04.2018 00:17
- Kto populizmem wojuje, od populizmu ginie. To tak a'propos oddania nagród i obniżki pensji w odpowiedzi na dziamdzianie totalnej opozycji i jej mediów, że se nagrody przyznali... - pisze ks. prof. Dariusz Kowalczyk wykładowca teologii dogmatycznej na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie

screen YouTube

- A ja uważam, że rząd Szydło zasłużył na nagrody, a w ogóle to ministrowie powinni zarabiać więcej. Do polityki nie powinno się iść dla pieniędzy, ale z drugiej strony państwo nie powinno być dziadowskie i pensja ministra powinna być adekwatna do jego pozycji i odpowiedzialności. Tym niemniej z PR-owego punktu widzenia Kaczyński zagrał po mistrzowsku.


- pisze ks. prof. Dariusz Kowalczyk

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
ks. Marek
Radomski

Ks. Marek Radomski: Ojciec to ten, co rodzi do wartości
Kilka refleksji wokół gali wyboru Nauczyciela Roku
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Górale i prawosławie
Jan Paweł II dał najkrótszy wykład na temat hierarchii ważności spraw, jaka ma obowiązywać w Kościele rzymskokatolickim.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Kolejny przedstawiciel naszej "elyty" na skargach w niemieckich mediach...
W rozmowie ze "Spiegel Online" autor scenariuszy fimowych, Maciej Karpiński mówi o "obawach (strachach) twórców kina w swoim kraju i o próbach wpływania rządu na produkcję filmową".
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.