loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Ryszard Terlecki: "Głosowanie rodzinne to jeden z księżycowych pomysłów"
Opublikowano dnia 17.04.2018 09:20
Ryszard Terlecki, wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS nie jest zwolennikiem pomysłu Jarosława Gowina dotyczącego głosowania rodzinnego

Youtube.com

Wicemarszałek Sejmu na antenie Radia Plus uzanał, że głosowanie rodzinne należy do księżycowych pomysłów i nie jest jego zwolennikiem.

– Nie bardzo jestem jakoś przekonany do [tego] pomysłu. To jeden z takich pomysłów, które, można powiedzieć, że trochę księżycowych, o których można rozmawiać, ale jakoś nie widzę perspektyw, żeby je wprowadzać w życie – powiedział Terlecki

Źródło: Radio Plus

BB

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Hrvatska, ti si lijepa
- Zarabia się w klubach - krótko skwitował tę decyzję kadrowiczów trener Zlatko Daljic.
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.