loading
Proszę czekać...
Ryszard Terlecki: "Głosowanie rodzinne to jeden z księżycowych pomysłów"
Opublikowano dnia 17.04.2018 09:20
Ryszard Terlecki, wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS nie jest zwolennikiem pomysłu Jarosława Gowina dotyczącego głosowania rodzinnego

Youtube.com

Wicemarszałek Sejmu na antenie Radia Plus uzanał, że głosowanie rodzinne należy do księżycowych pomysłów i nie jest jego zwolennikiem.

– Nie bardzo jestem jakoś przekonany do [tego] pomysłu. To jeden z takich pomysłów, które, można powiedzieć, że trochę księżycowych, o których można rozmawiać, ale jakoś nie widzę perspektyw, żeby je wprowadzać w życie – powiedział Terlecki

Źródło: Radio Plus

BB

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wydarzenie bez precedensu - ratingi Polski w górę, Włoch w dół
1.W ostatni piątek jedna z 3 największych agencji ratingowych Moody’s obniżyła rating Włoch o jeden stopień z Baa2 do Baa3 uzasadniając to wyraźną zmianą strategii budżetowej włoskiego rządu i znacząco podniesionym deficytem, zdecydowanie wyższym niż oczekiwano.
avatar
Resortowy
Renegat

Wyniki sondażowe – subiektywna analiza
Pierwsze wyniki sondażowe po godz. 21:00, które dają zjednoczonej prawicy tylko, tak tylko 32,3 % uważam, mimo wszystko za umiarkowany sukces.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.