loading
Proszę czekać...
Barbara Nowacka u Kuźniara atakuje "Solidarność"
Opublikowano dnia 17.04.2018 09:50
Jarosław Kuźniar w programie Onet Rano rozmawiał dzisiaj z Barbarą Nowacką a ich głównym tematem był zjazd na 84 rocznicę powstania ONR-u. Część uroczystości miała miejsce w sali BHP w Stoczni Gdańskiej. Barbara Nowacka mocno zaatakowała „Solidarność”.

zrzut z ekranu

 - Bardzo mnie to smuci. To jednak pokazuje jak zatarły się granice między tym co przyzwoite, dobre, właściwe a takimi najczarniejszymi, najbrunatniejszymi kartami naszej historii. Swoją drogą byłam w czasie rocznicy porozumień sierpniowych w Gdańsku, patrzyłam na to co się działo i widziałam jak działacze „Solidarności” atakowali osoby, które przyszły razem z nami. To wzbudza niechęć, co tu mówić o wolności i solidarności. Dziewczyny, które wtedy zbierały podpisy pod projektem „Ratujmy kobiety” zostały poturbowane przez dużych panów ze znaczkami „Solidarności”. Rozumiem, że to jej liderom nie przeszkadza, jak i to, że ONR ma za sobą parszywą historię  – oceniła Nowacka.

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wydarzenie bez precedensu - ratingi Polski w górę, Włoch w dół
1.W ostatni piątek jedna z 3 największych agencji ratingowych Moody’s obniżyła rating Włoch o jeden stopień z Baa2 do Baa3 uzasadniając to wyraźną zmianą strategii budżetowej włoskiego rządu i znacząco podniesionym deficytem, zdecydowanie wyższym niż oczekiwano.
avatar
Resortowy
Renegat

Wyniki sondażowe – subiektywna analiza
Pierwsze wyniki sondażowe po godz. 21:00, które dają zjednoczonej prawicy tylko, tak tylko 32,3 % uważam, mimo wszystko za umiarkowany sukces.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.