loading
Proszę czekać...
Wg Anne Applebaum akcja "Kupuj polskie" jest jak przedwojenne "nie kupuj u Żyda"
Opublikowano dnia 17.04.2018 12:02
Anne Applebaum skrytykowała pielgrzymkę środowisk narodowych na Jasną Górę, w wyniku czego pomiędzy nią a Krzysztofem Bosakiem wywiązała się bardzo interesująca dyskusja

screen TT
Krzysztof Bosak: Znana dziennikarka z USA i żona byłego szefa MSZ nazywa uczestników V Pielgrzymki Środowisk Narodowych na Jasną Górę "neonazistami"

Anne Applebaum: Rada dla polskich grup, które nie chcą być nazywane neonazistowskimi: Nie nosić flag z symbolami podobnymi do swastyki, nie mówić o "rasowej czystości" (...) pochody z pochodniami również źle wyglądają

Krzysztof Bosak: Żadnej z tych rzeczy nie było na naszej pielgrzymce na Jasną Górę, ale dziękujemy za ultimatum

Anne Applebaum: Także tego rodzaju rzeczy jak wzywanie ludzi żeby "Kupowali polskie", tak jak przedwojenny slogan, który głosił "Nie kupuj u Żyda", to również nie wygląda dobrzennn
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wydarzenie bez precedensu - ratingi Polski w górę, Włoch w dół
1.W ostatni piątek jedna z 3 największych agencji ratingowych Moody’s obniżyła rating Włoch o jeden stopień z Baa2 do Baa3 uzasadniając to wyraźną zmianą strategii budżetowej włoskiego rządu i znacząco podniesionym deficytem, zdecydowanie wyższym niż oczekiwano.
avatar
Resortowy
Renegat

Wyniki sondażowe – subiektywna analiza
Pierwsze wyniki sondażowe po godz. 21:00, które dają zjednoczonej prawicy tylko, tak tylko 32,3 % uważam, mimo wszystko za umiarkowany sukces.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.