loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Prezydent spotkał się z protestującymi w Sejmie
Opublikowano dnia 20.04.2018 13:19
Prezydent Andrzej Duda spotkał się z protestującymi w Sejmie rodzicami niepełnosprawnych dzieci. Spotkanie trwało kilkadziesiąt minut.

zrzut z ekranu
– Domkniemy tę sprawę. Nieważne czy Państwo wrócicie na weekend do domu, czy tutaj zostaniecie, ja się tą sprawą już zajmuję – powiedział prezydent Andrzej Duda, który na czas trwania protestu udostępnił strajkującym swój gabinet.

Prezydent wysłuchał postulatów rodziców i obiecał, że osobiście zajmie się kwestią pomocy. Prezydent jest już po rozmowach z minister Rafalską i z premierem. Jak zapewnił Andrzej Duda przygotowywany jest już specjalny projekt ustawy, który ma nieść dodatkową pomoc. 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Co niepełnosprawni sądzą o wczorajszym proteście pod Sejmem?
Przebywające od wielu dni w Sejmie osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie mają znakomitą okazję, aby jednoznacznie przekonać opinię publiczną, że ich protest ma całkowicie i wyłącznie apolityczny charakter.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Prezydenci zaproszeni pod pomnik gen. Kuklińskiego
Taka wielka, patriotyczna uroczystość ponad wszelkimi politycznymi podziałami należy się „pierwszemu polskiemu oficerowi w NATO”.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Mon cher Vladimir
Wczoraj, w trakcie Petersburskiego Forum Ekonomicznego, odbyło się główne wydarzenie spotkania – plenarna dyskusja z udziałem prezydentów Rosji, Francji, premiera Japonii, prezes Międzynarodowego Funduszu Walutowego oraz Wang Qishana, wiceprzewodniczącego Chin, według oficjalnej hierarchii osoby nr 2 w Państwie Środka.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.