loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Prezydent spotkał się z protestującymi w Sejmie
Opublikowano dnia 20.04.2018 13:19
Prezydent Andrzej Duda spotkał się z protestującymi w Sejmie rodzicami niepełnosprawnych dzieci. Spotkanie trwało kilkadziesiąt minut.

zrzut z ekranu
– Domkniemy tę sprawę. Nieważne czy Państwo wrócicie na weekend do domu, czy tutaj zostaniecie, ja się tą sprawą już zajmuję – powiedział prezydent Andrzej Duda, który na czas trwania protestu udostępnił strajkującym swój gabinet.

Prezydent wysłuchał postulatów rodziców i obiecał, że osobiście zajmie się kwestią pomocy. Prezydent jest już po rozmowach z minister Rafalską i z premierem. Jak zapewnił Andrzej Duda przygotowywany jest już specjalny projekt ustawy, który ma nieść dodatkową pomoc. 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Kukliński patrzy na defiladę
Marzę, aby w roku 100-lecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości śp. generał Ryszard Kukliński został wreszcie zaliczony w poczet kawalerów jej najwyższego odznaczenia - Orderu Orła Białego.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukoski: Chwilowa zgoda narodowa
Związek Harcerstwa Polskiego nie będzie narażony na wplątanie go w żenującą rozgrywkę prowadzoną przez reprezentantów dwóch zwaśnionych obozów politycznych.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Konwencja w sprawie Morza Kaspijskiego, czyli jak Rosja rozgrywa Iran.
12 sierpnia na szczycie w kazachskim porcie Aktau podpisano konwencję regulującą status Morza Kaspijskiego oraz zasady współpracy 5 państw mających doń dostęp. Negocjacje trwały 22 lata, odbyło się 5 szczytów liderów państw, setki spotkań na niższych szczeblach i negocjacji eksperckich, a do ostatniej chwili nie było wiadomo czy umowa zostanie podpisana. Irańskie media oceniały, przed szczytem, że szansa jej zawarcia wynosi 50 na 50. Już to, że rozmowy trwały tak długo i ostatecznie doszło do zawarcia jakiejś formy porozumienia każe przyjrzeć się temu, co się stało, z większą uwagą. Przede wszystkim z tego powodu, że kształt kompromisu odbija jak w zwierciadle zmieniający się układ sił w regionie oraz zamierzenia i interesy głównych graczy.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.