loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Prezydent spotkał się z protestującymi w Sejmie
Opublikowano dnia 20.04.2018 13:19
Prezydent Andrzej Duda spotkał się z protestującymi w Sejmie rodzicami niepełnosprawnych dzieci. Spotkanie trwało kilkadziesiąt minut.

zrzut z ekranu
– Domkniemy tę sprawę. Nieważne czy Państwo wrócicie na weekend do domu, czy tutaj zostaniecie, ja się tą sprawą już zajmuję – powiedział prezydent Andrzej Duda, który na czas trwania protestu udostępnił strajkującym swój gabinet.

Prezydent wysłuchał postulatów rodziców i obiecał, że osobiście zajmie się kwestią pomocy. Prezydent jest już po rozmowach z minister Rafalską i z premierem. Jak zapewnił Andrzej Duda przygotowywany jest już specjalny projekt ustawy, który ma nieść dodatkową pomoc. 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.