loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Są kolejne zarzuty dla nożownika ze Stalowej Woli
Opublikowano dnia 24.04.2018 15:17
Prokurator Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu 20 kwietnia 2018 roku zmienił i uzupełnił zarzuty stawiane podejrzanemu Konradowi K. Dotyczą one zdarzenia, jakie miało miejsce 20 października 2017 roku w galerii handlowej VIVO w Stalowej Woli.

morguefile.com
Podejrzanemu zarzucono popełnienie 18 przestępstw.

Konradowi K. zarzucono popełnienie łącznie 18 przestępstw. Podejrzanemu ogłoszono:

- jeden zarzut zabójstwa Małgorzaty P.,

- dziewięć zarzutów usiłowania zabójstwa, w tym osiem połączonych ze spowodowaniem u pokrzywdzonych ciężkich obrażeń ciała i narażenia ich na bezpośrednie niebezpieczeństwa utraty życia, a dodatkowo jeden popełniony w związku z usiłowaniem rozboju,

- jeden zarzut spowodowania tzw. lekkich obrażeń ciała,

- dwa zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej,

- pięć zarzutów związanych z usiłowaniem lub dokonaniem oszustw na szkodę instytucji udzielających kredytów w wysokości od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych.

Podejrzany Konrad K. przyznał się do zarzucanych mu przestępstw, za wyjątkiem czynów dotyczących oszustw oraz naruszenia nietykalności cielesnej. Poza złożeniem tego oświadczenia podejrzany nie złożył nowych wyjaśnień.

Z uwagi na rozszerzenia zarzutów stawianych podejrzanemu oraz konieczność uwzględnienia wszystkich informacji znajdujących się w dokumentacji lekarskiej Konrada K., prokurator postanowił o powołaniu nowego zespołu biegłych składającego się z dwóch lekarzy psychiatrów oraz psychologa. Biegli zostali zobowiązani do sporządzenia opinii w terminie do 10 czerwca 2018 roku.

Wobec podejrzanego Konrada K. w dalszym ciągu stosowany jest środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

kos
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szerokie rozumienie sodomii
Jestem przekonany, że szef resortu obrony miał na myśli biblijne, a nie podręcznikowe rozumienie pojęcia sodomii.
avatar
Jerzy
Bukowski

Kukliński patrzy na defiladę
Marzę, aby w roku 100-lecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości śp. generał Ryszard Kukliński został wreszcie zaliczony w poczet kawalerów jej najwyższego odznaczenia - Orderu Orła Białego.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukoski: Chwilowa zgoda narodowa
Związek Harcerstwa Polskiego nie będzie narażony na wplątanie go w żenującą rozgrywkę prowadzoną przez reprezentantów dwóch zwaśnionych obozów politycznych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.