loading
Proszę czekać...
Są kolejne zarzuty dla nożownika ze Stalowej Woli
Opublikowano dnia 24.04.2018 15:17
Prokurator Prokuratury Okręgowej w Tarnobrzegu 20 kwietnia 2018 roku zmienił i uzupełnił zarzuty stawiane podejrzanemu Konradowi K. Dotyczą one zdarzenia, jakie miało miejsce 20 października 2017 roku w galerii handlowej VIVO w Stalowej Woli.

morguefile.com
Podejrzanemu zarzucono popełnienie 18 przestępstw.

Konradowi K. zarzucono popełnienie łącznie 18 przestępstw. Podejrzanemu ogłoszono:

- jeden zarzut zabójstwa Małgorzaty P.,

- dziewięć zarzutów usiłowania zabójstwa, w tym osiem połączonych ze spowodowaniem u pokrzywdzonych ciężkich obrażeń ciała i narażenia ich na bezpośrednie niebezpieczeństwa utraty życia, a dodatkowo jeden popełniony w związku z usiłowaniem rozboju,

- jeden zarzut spowodowania tzw. lekkich obrażeń ciała,

- dwa zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej,

- pięć zarzutów związanych z usiłowaniem lub dokonaniem oszustw na szkodę instytucji udzielających kredytów w wysokości od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych.

Podejrzany Konrad K. przyznał się do zarzucanych mu przestępstw, za wyjątkiem czynów dotyczących oszustw oraz naruszenia nietykalności cielesnej. Poza złożeniem tego oświadczenia podejrzany nie złożył nowych wyjaśnień.

Z uwagi na rozszerzenia zarzutów stawianych podejrzanemu oraz konieczność uwzględnienia wszystkich informacji znajdujących się w dokumentacji lekarskiej Konrada K., prokurator postanowił o powołaniu nowego zespołu biegłych składającego się z dwóch lekarzy psychiatrów oraz psychologa. Biegli zostali zobowiązani do sporządzenia opinii w terminie do 10 czerwca 2018 roku.

Wobec podejrzanego Konrada K. w dalszym ciągu stosowany jest środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

kos
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Kazimierz
Paczesny

Kazimierz Paczesny: Krym złączony z Rosją
Kilka dni temu Rosja połączyła się z Krymem mostem drogowym, omijając stałym połączeniem teren Ukrainy oraz płacąc A. Rotenbergowi za jego budowę blisko 4 miliardy dolarów amerykańskich.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Okazuje się, że dla Izraela jesteśmy czymś w rodzaju wzorca do naśladowania...
Przy wszystkich niemiłych - mówiąc delikatnie - gestach, jakie nas ostatnio spotkały ze strony Izraela, to jednak okazuje się, że dla tego państwa jesteśmy czymś w rodzaju wzorca do naśladowania.
avatar
prof. Romuald
Szeremietiew

Romuald Szeremietiew: Potrzebna Wspólnota Narodowa. Czy nas Polaków więcej łączy czy nas dzieli?
Spór, rzecz naturalna, kiedy poszukujemy rozwiązań spraw trudnych, gdy przekształci się w zajadłą walkę wywołującą nienawiść jest drogą wiodącą ku katastrofie. Takiej katastrofy Polacy doświadczyli w końcu XVIII w., gdy stracili wielką Rzeczpospolitą.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.