loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
M. Panic: Niemiecki lekarz, który badał Alfiego: "Również my chcieliśmy przewieźć go do Monachium"
Opublikowano dnia 26.04.2018 16:25
Naszym lewackim lemingom, którzy uważają, że sprawa małego Alfiego (na którego angielski sąd wydał wyrok śmierci) jest lekko dęta, proponuję ten oto tekst. Może to by ich przekonało, wszak pisze to niemiecka gazeta.

screen Facebook
Jest to wywiad z niemieckim lekarzem, który badał to dziecko i zaproponował pomoc. Po prostu wstrząsające.

Krótki fragment:
 

"Również my w rozmowie z zespołem medycznym opiekującym się Alfim przedstawiliśmy gotową propozycję przewiezienia go do Monachium, gdzie otrzymałby czasowo opiekę. Następnie zaś wysłany byłby do ośrodka opiekuńczego w Polsce. Ale i wtedy klinika w Liverpoolu powiedziała "nie" i zaczęła nas oskarżać. Emocje dosięgnęły szczytu. Nawet papież się za nim wstawił, a Alfiemu przyznano nawet obywatelstwo włoskie. Wszystko na nic. W końcu sędzia, po odłączeniu dziecka od sztucznego oddychania zdecydował, że rodzice mogą go zabrać do domu, ale kraju nie mogą opuszczać, aby gdzie indziej mógł być leczony - na własny koszt. Przecież to jakieś szaleństwo."


- czytamy na welt.de.

Marian Panic

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.