loading
Proszę czekać...
M. Panic: Niemiecki lekarz, który badał Alfiego: "Również my chcieliśmy przewieźć go do Monachium"
Opublikowano dnia 26.04.2018 16:25
Naszym lewackim lemingom, którzy uważają, że sprawa małego Alfiego (na którego angielski sąd wydał wyrok śmierci) jest lekko dęta, proponuję ten oto tekst. Może to by ich przekonało, wszak pisze to niemiecka gazeta.

screen Facebook
Jest to wywiad z niemieckim lekarzem, który badał to dziecko i zaproponował pomoc. Po prostu wstrząsające.

Krótki fragment:
 

"Również my w rozmowie z zespołem medycznym opiekującym się Alfim przedstawiliśmy gotową propozycję przewiezienia go do Monachium, gdzie otrzymałby czasowo opiekę. Następnie zaś wysłany byłby do ośrodka opiekuńczego w Polsce. Ale i wtedy klinika w Liverpoolu powiedziała "nie" i zaczęła nas oskarżać. Emocje dosięgnęły szczytu. Nawet papież się za nim wstawił, a Alfiemu przyznano nawet obywatelstwo włoskie. Wszystko na nic. W końcu sędzia, po odłączeniu dziecka od sztucznego oddychania zdecydował, że rodzice mogą go zabrać do domu, ale kraju nie mogą opuszczać, aby gdzie indziej mógł być leczony - na własny koszt. Przecież to jakieś szaleństwo."


- czytamy na welt.de.

Marian Panic

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Kazimierz
Paczesny

Kazimierz Paczesny: Krym złączony z Rosją
Kilka dni temu Rosja połączyła się z Krymem mostem drogowym, omijając stałym połączeniem teren Ukrainy oraz płacąc A. Rotenbergowi za jego budowę blisko 4 miliardy dolarów amerykańskich.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Okazuje się, że dla Izraela jesteśmy czymś w rodzaju wzorca do naśladowania...
Przy wszystkich niemiłych - mówiąc delikatnie - gestach, jakie nas ostatnio spotkały ze strony Izraela, to jednak okazuje się, że dla tego państwa jesteśmy czymś w rodzaju wzorca do naśladowania.
avatar
prof. Romuald
Szeremietiew

Romuald Szeremietiew: Potrzebna Wspólnota Narodowa. Czy nas Polaków więcej łączy czy nas dzieli?
Spór, rzecz naturalna, kiedy poszukujemy rozwiązań spraw trudnych, gdy przekształci się w zajadłą walkę wywołującą nienawiść jest drogą wiodącą ku katastrofie. Takiej katastrofy Polacy doświadczyli w końcu XVIII w., gdy stracili wielką Rzeczpospolitą.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.