loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
M. Panic: Niemiecki lekarz, który badał Alfiego: "Również my chcieliśmy przewieźć go do Monachium"
Opublikowano dnia 26.04.2018 16:25
Naszym lewackim lemingom, którzy uważają, że sprawa małego Alfiego (na którego angielski sąd wydał wyrok śmierci) jest lekko dęta, proponuję ten oto tekst. Może to by ich przekonało, wszak pisze to niemiecka gazeta.

screen Facebook
Jest to wywiad z niemieckim lekarzem, który badał to dziecko i zaproponował pomoc. Po prostu wstrząsające.

Krótki fragment:
 

"Również my w rozmowie z zespołem medycznym opiekującym się Alfim przedstawiliśmy gotową propozycję przewiezienia go do Monachium, gdzie otrzymałby czasowo opiekę. Następnie zaś wysłany byłby do ośrodka opiekuńczego w Polsce. Ale i wtedy klinika w Liverpoolu powiedziała "nie" i zaczęła nas oskarżać. Emocje dosięgnęły szczytu. Nawet papież się za nim wstawił, a Alfiemu przyznano nawet obywatelstwo włoskie. Wszystko na nic. W końcu sędzia, po odłączeniu dziecka od sztucznego oddychania zdecydował, że rodzice mogą go zabrać do domu, ale kraju nie mogą opuszczać, aby gdzie indziej mógł być leczony - na własny koszt. Przecież to jakieś szaleństwo."


- czytamy na welt.de.

Marian Panic

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szerokie rozumienie sodomii
Jestem przekonany, że szef resortu obrony miał na myśli biblijne, a nie podręcznikowe rozumienie pojęcia sodomii.
avatar
Jerzy
Bukowski

Kukliński patrzy na defiladę
Marzę, aby w roku 100-lecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości śp. generał Ryszard Kukliński został wreszcie zaliczony w poczet kawalerów jej najwyższego odznaczenia - Orderu Orła Białego.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukoski: Chwilowa zgoda narodowa
Związek Harcerstwa Polskiego nie będzie narażony na wplątanie go w żenującą rozgrywkę prowadzoną przez reprezentantów dwóch zwaśnionych obozów politycznych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.