loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Internetowa sonda poszła nie po ich myśli, więc usunęli. Internauci szydzą z Platformy Obywatelskiej
Opublikowano dnia 26.04.2018 19:48
Katowicka Platforma Obywatelska zrobiła sondę. Niestety okazało się, że jej wynik nie idzie po myśli autorów badania. Dlatego w ramach poszanowania dla demokracji i opinii głosujących, ankietę szybko usunięto.

screen Twitter

Krupa Marcin oficjalnym kandydatem @pisorgpl na prezydenta Katowic. Czy chcesz żeby w Katowicach rządził pisowski prezydent?


- zapytano w ankiecie na oficjalnym profilu Katowickiej Platformy Obywatelskiej. Co ciekawe, wyniki okazały się dla PO miażdżące: aż 84% głosujących odpowiedziało, że tak. Wtedy badanie szybko usunięto. Nic jednak w sieci łatwo nie ginie; użytkownicy Twittera zrobili screeny i zaczęli je rozpowszechniać. "Mistrzowie social mediów" - kpią internauci. 
raw/k

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wielu chętnych do WOT
Malkontenci, którzy wieszczyli, że Wojska Obrony Terytorialnej będą miały ogromny kłopot z kandydatami do nich, powinni ugryźć się w języki.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Marchewka Putina
Dziś odbędzie się wizyta Władimira Putina w Niemczech, do której Moskwa przywiązuje sporą wagę, nie tylko, dlatego, że jest to pierwsza wizyta rosyjskiego prezydenta w tym kraju po 2014 roku, czyli po aneksji Krymu. Angela Merkel podejmie swego rozmówcę na zamku Meseberg w Brandenburgii a po spotkaniu nie jest przewidziane spotkanie z prasą, można, zatem jedynie spekulować, o czym będą rozmawiali, zwłaszcza, że nieco informacji zdradził Steffen Seibert, szef służby prasowej niemieckiego rządu.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Trzaskowski złoży też wniosek o delegalizację KPP?
Jeśli nie podoba mu się tylko ON-R, a nie przeszkadza mu KPP to znaczy, że jest stronniczy, wybiórczo traktuje przytoczone wyżej artykuły Konstytucji i Kodeksu karnego oraz wyraźnie sympatyzuje z komunistami.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.