loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Internetowa sonda poszła nie po ich myśli, więc usunęli. Internauci szydzą z Platformy Obywatelskiej
Opublikowano dnia 26.04.2018 19:48
Katowicka Platforma Obywatelska zrobiła sondę. Niestety okazało się, że jej wynik nie idzie po myśli autorów badania. Dlatego w ramach poszanowania dla demokracji i opinii głosujących, ankietę szybko usunięto.

screen Twitter

Krupa Marcin oficjalnym kandydatem @pisorgpl na prezydenta Katowic. Czy chcesz żeby w Katowicach rządził pisowski prezydent?


- zapytano w ankiecie na oficjalnym profilu Katowickiej Platformy Obywatelskiej. Co ciekawe, wyniki okazały się dla PO miażdżące: aż 84% głosujących odpowiedziało, że tak. Wtedy badanie szybko usunięto. Nic jednak w sieci łatwo nie ginie; użytkownicy Twittera zrobili screeny i zaczęli je rozpowszechniać. "Mistrzowie social mediów" - kpią internauci. 
raw/k

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Kazimierz
Paczesny

Kazimierz Paczesny: Krym złączony z Rosją
Kilka dni temu Rosja połączyła się z Krymem mostem drogowym, omijając stałym połączeniem teren Ukrainy oraz płacąc A. Rotenbergowi za jego budowę blisko 4 miliardy dolarów amerykańskich.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Okazuje się, że dla Izraela jesteśmy czymś w rodzaju wzorca do naśladowania...
Przy wszystkich niemiłych - mówiąc delikatnie - gestach, jakie nas ostatnio spotkały ze strony Izraela, to jednak okazuje się, że dla tego państwa jesteśmy czymś w rodzaju wzorca do naśladowania.
avatar
prof. Romuald
Szeremietiew

Romuald Szeremietiew: Potrzebna Wspólnota Narodowa. Czy nas Polaków więcej łączy czy nas dzieli?
Spór, rzecz naturalna, kiedy poszukujemy rozwiązań spraw trudnych, gdy przekształci się w zajadłą walkę wywołującą nienawiść jest drogą wiodącą ku katastrofie. Takiej katastrofy Polacy doświadczyli w końcu XVIII w., gdy stracili wielką Rzeczpospolitą.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.