loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Internetowa sonda poszła nie po ich myśli, więc usunęli. Internauci szydzą z Platformy Obywatelskiej
Opublikowano dnia 26.04.2018 19:48
Katowicka Platforma Obywatelska zrobiła sondę. Niestety okazało się, że jej wynik nie idzie po myśli autorów badania. Dlatego w ramach poszanowania dla demokracji i opinii głosujących, ankietę szybko usunięto.

screen Twitter

Krupa Marcin oficjalnym kandydatem @pisorgpl na prezydenta Katowic. Czy chcesz żeby w Katowicach rządził pisowski prezydent?


- zapytano w ankiecie na oficjalnym profilu Katowickiej Platformy Obywatelskiej. Co ciekawe, wyniki okazały się dla PO miażdżące: aż 84% głosujących odpowiedziało, że tak. Wtedy badanie szybko usunięto. Nic jednak w sieci łatwo nie ginie; użytkownicy Twittera zrobili screeny i zaczęli je rozpowszechniać. "Mistrzowie social mediów" - kpią internauci. 
raw/k

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Postmodernizm – filozofia wyczerpania czy intelektualna moda?
„Wszystkie granice są przekraczalne,\nale istnienie granic jest nieprzekraczalne”\nB. Pascal
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Oligofagizm szarańczy czyli ósma plaga egipska
„Bóg pogroził ludowi, ale z wiarą praca rozbraja Jego gniewy i klęskę odwraca” – motto na jedynym w świecie pomniku szarańczy w Zwierzyńcu. Pomnik ma prosty kształt rzymskiego sarkofagu na którym wykuta jest data i nazwy okolicznych wsi, które dotknęła ta niszczycielska plaga.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wychowawcza misja Chelsea
Zamiast karać swoich kibiców zakazami stadionowymi Chelsea będzie im organizować wycieczki edukacyjne do byłego niemieckiego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.