loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Eryk Lubaczewski pokazuje na filmie nową lokalizacją pomnika Ofiar Katyńskich w Jersey City
Opublikowano dnia 13.05.2018 10:15
Korespondent Polskiego Radia w Waszyngtonie Marek Wałkuski udostępnił film, na którym Eryk Lubaczewski - działacz negocjujący z burmistrzem Jersey City nową lokalizację pomnika - pokazuje dokładnie miejsce, na które ma być on przeniesiony.

YT, print screen

Dostaniemy od miasta na okres 99 lat, tutaj tą ziemię (...) będziemy mieli centralnie ten square [ plac, kwadrat-red.] na zrobienie mini parku

- pokazuje Lubaczewski.
 
aj

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.