loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Bogdan Rymanowski odchodzi z TVN. "Za wcześnie jeszcze, żeby mówić, co będzie dalej"
Opublikowano dnia 21.05.2018 13:50
Jak podaje portal 300polityka.pl, Bogdan Rymanowski po 17 latach pracy odchodzi z TVN. Dziennikarz prowadził program "Jeden na jeden", oraz "Kawa na ławę". 

screen YT
Nowym prowadzącym ma zostać dziennikarz głównie kojarzony z Radiem Zet, Konrad Piasecki. Współpraca Bogdana Rymanowskiego z TVNem ma zakończyć się do końca maja. 

Informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez Bogdana Rymanowskiego - ma on w stosownym momencie opublikować oświadczenie.

Aktualizacja: 

Infomacje potwierdziły się. Bogdan Rymanowowski opublikował w mediach społecznościowych następujące oświadczenie:
 

Drodzy Państwo,
po niemal 17 latach pracy odchodzę z telewizji TVN24.

Robię to z żalem, ale i pięknymi wspomnieniami, bo przez te wszystkie lata miałem szczęście być w centrum najważniejszych wydarzeń.

Dziękuję wszystkim Przyjaciołom i Kolegom ze stacji. Dziękuję Kierownictwu telewizji TVN24 za stworzenie warunków do rzetelnej pracy dziennikarskiej. Dziękuję widzom, którzy co niedziela spędzali czas przy „Kawie na ławę” oraz budzili się rano przy „Jeden na jeden”. Wasze zaufanie to dla mnie największa nagroda.

Coś się kończy, ale także coś zaczyna. Za wcześnie jeszcze, żeby mówić, co będzie dalej. Mogę jedynie zapewnić, że wciąż pozostanę sobą.

Nie żegnam się z Państwem, lecz mówię: Do zobaczenia.

źródło: 300polityka.pl, facebook

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jacek
Matysiak

Między Trumpem, a nadzieją?
Czy Trump potrafi i czy jest zdolny, zatrzymać koło historii nakręcone przez kroczących odważnie i skutecznie banksterów? Pochodzi z ich gniazda, ich centrum, z Nowego Jorku, dobrze ich zna, jest już doświadczonym miliarderem po 70-ce, który zdobywając prezydenturę i niespodziewanie bijąc ich przedstawicielkę, zaskoczył wszystkich strukturalnie myślących analityków. Trump jest również modelem inteligentnego trybuna, doskonale odczytuje problemy trapiące znaczne rzesze obywateli, nazywa je i oferuje remedium.
avatar
Marek
Budzisz

Bez realnych zmian Ukraina, Mołdawia i Gruzja nigdy nie staną się częścią Zachodu.
Wiele wskazuje na to, że fala pokojowych demonstracji, która doprowadziła już do zmiany rządów w Armenii i w Gruzji dotrze i do innych post sowieckich państw. Zaczynają się protesty w Mołdawii oraz na Ukrainie. Pisałem już wcześniej, iż są tacy analitycy, którzy dopatrują się w tym „ręki Moskwy” i tego rodzaju inspiracji nie można wykluczyć, jednak trzeba też bezstronnie stwierdzić, że tamtejsze elity, najczęściej deklaratywnie prozachodnie, dołożyły niemało starań, aby doprowadzić do zaognienia sytuacji wewnętrznej.
avatar
Jerzy
Bukowski

Kto ma pamiątki z sypania polskiej Mogiły Mogił?
Wystawa pt. „Kopiec pamięci” zostanie otwarta 6 sierpnia br. i potrwa do 27 stycznia 2019 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.