loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Bogdan Rymanowski odchodzi z TVN. "Za wcześnie jeszcze, żeby mówić, co będzie dalej"
Opublikowano dnia 21.05.2018 13:50
Jak podaje portal 300polityka.pl, Bogdan Rymanowski po 17 latach pracy odchodzi z TVN. Dziennikarz prowadził program "Jeden na jeden", oraz "Kawa na ławę". 

screen YT
Nowym prowadzącym ma zostać dziennikarz głównie kojarzony z Radiem Zet, Konrad Piasecki. Współpraca Bogdana Rymanowskiego z TVNem ma zakończyć się do końca maja. 

Informacja ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez Bogdana Rymanowskiego - ma on w stosownym momencie opublikować oświadczenie.

Aktualizacja: 

Infomacje potwierdziły się. Bogdan Rymanowowski opublikował w mediach społecznościowych następujące oświadczenie:
 

Drodzy Państwo,
po niemal 17 latach pracy odchodzę z telewizji TVN24.

Robię to z żalem, ale i pięknymi wspomnieniami, bo przez te wszystkie lata miałem szczęście być w centrum najważniejszych wydarzeń.

Dziękuję wszystkim Przyjaciołom i Kolegom ze stacji. Dziękuję Kierownictwu telewizji TVN24 za stworzenie warunków do rzetelnej pracy dziennikarskiej. Dziękuję widzom, którzy co niedziela spędzali czas przy „Kawie na ławę” oraz budzili się rano przy „Jeden na jeden”. Wasze zaufanie to dla mnie największa nagroda.

Coś się kończy, ale także coś zaczyna. Za wcześnie jeszcze, żeby mówić, co będzie dalej. Mogę jedynie zapewnić, że wciąż pozostanę sobą.

Nie żegnam się z Państwem, lecz mówię: Do zobaczenia.

źródło: 300polityka.pl, facebook

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
ks. Marek
Radomski

Ks. Marek Radomski: Ojciec to ten, co rodzi do wartości
Kilka refleksji wokół gali wyboru Nauczyciela Roku
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Górale i prawosławie
Jan Paweł II dał najkrótszy wykład na temat hierarchii ważności spraw, jaka ma obowiązywać w Kościele rzymskokatolickim.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Kolejny przedstawiciel naszej "elyty" na skargach w niemieckich mediach...
W rozmowie ze "Spiegel Online" autor scenariuszy fimowych, Maciej Karpiński mówi o "obawach (strachach) twórców kina w swoim kraju i o próbach wpływania rządu na produkcję filmową".
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.