loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Wałęsa nie wyklucza powrotu do Sejmu
Opublikowano dnia 22.05.2018 08:43
Wczoraj w Sejmie pojawił się były prezydent Lech Wałęsa, który spotkał się z protestującymi niepełnosprawnymi i ich rodzinami. Wałęsa w programie „Fakty po Faktach” w TVN skomentował tę wizytę.

screen video TVP Info
Wałęsa powiedział, że nie wyklucza, iż wróci do protestujących – To musi być zaplanowane i uzgodnione. Mam różne zobowiązania – ocenił Wałęsa.

– Ludzie z obozu tej władzy mogą być u władzy tylko i wyłącznie, kiedy dzielą społeczeństwo, kiedy kłócą je. W innym przypadku nie mają szans na wygranie czegokolwiek, dlatego wykorzystują wszystko po to, aby kłócić – odpowiedział Wałęsa na pytanie w jaki sposób może pomóc niepełnosprawnym.

– Komuniści mordowali nas, ale nie mogli zamordować sumienia, ducha, a oni (...) na Boga się powołują, a to, co wyprawiają to jest tak szkodliwe, że będziemy wieki odrabiać – dodał Lech Wałęsa.

Źródło: tvn24.pl 
kos
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Przemysław
Jarasz

Czy gryzący dym płonącej w śródmieściu hałdy śmieci faktycznie nie miał wpływu na zdrowie mieszkańców?
Prokuratura Okręgowa w Gliwicach przejęła z Zabrza śledztwo mające wyjaśnić faktyczne przyczyny pożaru hałdy śmieci w stacji przetwarzania odpadów przy ul. Cmentarnej na peryferiach śródmieścia Zabrza. Prowadzenie wszelkich działań w tym zakresie zlecono jednak zabrzańskiej policji, a także powołano biegłego z zakresu pożarnictwa. Śledczy chcą sprawdzić czy ktoś celowo nie wywołał zagrożenia, gdyż w ostatnim czasie w całej Polsce odnotowano całą serię podobnych zdarzeń. Tymczasem właściciel obiektu, firma FCC wydała oświadczenie zapewniające, iż było to zdarzenie losowe powstałe na skutek samozapłonu maszyny do rozdrabniania odpadów. Z kolei mieszkańcy uskarżają się, że od czasu całej akcji, fetor roznoszący się po śródmieściu stał się już po prostu nie do wytrzymania.
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: MON szykuje dokumenty do programu Miecznik
Ministerstwo obrony narodowej przekazało redakcji Portalu Stoczniowego informację, że trwa przygotowanie niezbędnych dokumentów umożliwiających wszczęcie postępowania na pozyskanie okrętów obrony wybrzeża o kryptonimie Miecznik. Czy MON wróci do koncepcji wzmocnienia floty okrętów nawodnych?
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Warszawska wersja "Bajek z mchu i paproci"
Ciekawy jestem, co zaproponują kolejni kandydaci, którzy na pewno też będą pytani o przyszłość stalinowskiego reliktu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.