loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Wałęsa nie wyklucza powrotu do Sejmu
Opublikowano dnia 22.05.2018 08:43
Wczoraj w Sejmie pojawił się były prezydent Lech Wałęsa, który spotkał się z protestującymi niepełnosprawnymi i ich rodzinami. Wałęsa w programie „Fakty po Faktach” w TVN skomentował tę wizytę.

screen video TVP Info
Wałęsa powiedział, że nie wyklucza, iż wróci do protestujących – To musi być zaplanowane i uzgodnione. Mam różne zobowiązania – ocenił Wałęsa.

– Ludzie z obozu tej władzy mogą być u władzy tylko i wyłącznie, kiedy dzielą społeczeństwo, kiedy kłócą je. W innym przypadku nie mają szans na wygranie czegokolwiek, dlatego wykorzystują wszystko po to, aby kłócić – odpowiedział Wałęsa na pytanie w jaki sposób może pomóc niepełnosprawnym.

– Komuniści mordowali nas, ale nie mogli zamordować sumienia, ducha, a oni (...) na Boga się powołują, a to, co wyprawiają to jest tak szkodliwe, że będziemy wieki odrabiać – dodał Lech Wałęsa.

Źródło: tvn24.pl 
kos
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
ks. Marek
Radomski

Ks. Marek Radomski: Ojciec to ten, co rodzi do wartości
Kilka refleksji wokół gali wyboru Nauczyciela Roku
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Górale i prawosławie
Jan Paweł II dał najkrótszy wykład na temat hierarchii ważności spraw, jaka ma obowiązywać w Kościele rzymskokatolickim.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Kolejny przedstawiciel naszej "elyty" na skargach w niemieckich mediach...
W rozmowie ze "Spiegel Online" autor scenariuszy fimowych, Maciej Karpiński mówi o "obawach (strachach) twórców kina w swoim kraju i o próbach wpływania rządu na produkcję filmową".
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.