loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Szczepan Twardoch: "Pisowskie media już szczają po nogach z radości"
Opublikowano dnia 24.05.2018 00:45
- Oczywiście, pisowskie media już szczają po nogach z radości, będąc idealnym przykładem tego, co spróbowałem opisać w ostatnim akapicie. Powstaje zasadne pytanie: czy zdarzają się użytkownicy twittera z algorytmem bardziej wyrafinowanym niż program mojej niezwykle nowoczesnej pralki? - pisze Szczepan Twardoch krytykując media, które zacytowały jego opinię na temat odnoszenia się do informacji o jego kłopotach z prokuraturą w 2014 roku, jak do informacji aktualnej w kontekście rzekomej "opresyjności państwa PiS"

screen YouTube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
ks. Marek
Radomski

Ks. Marek Radomski: Ojciec to ten, co rodzi do wartości
Kilka refleksji wokół gali wyboru Nauczyciela Roku
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Górale i prawosławie
Jan Paweł II dał najkrótszy wykład na temat hierarchii ważności spraw, jaka ma obowiązywać w Kościele rzymskokatolickim.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Kolejny przedstawiciel naszej "elyty" na skargach w niemieckich mediach...
W rozmowie ze "Spiegel Online" autor scenariuszy fimowych, Maciej Karpiński mówi o "obawach (strachach) twórców kina w swoim kraju i o próbach wpływania rządu na produkcję filmową".
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.