loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Gadowski oskarża TVP INFO: "Kamera w ryj!", "spuścić psy!"
Opublikowano dnia 24.05.2018 13:57
Wczoraj Witold Gadowski informował, że przed wejściem do IPN-u był "atakowany przez młodych dziennikarzy TVP Info.
Dziś, przed wejściem do IPN zostałem napadnięty przez ekipę TVP Info. Młody człowiek krzyczał: "Kiedy przeprosi pan pana Bortkiewicza?!". TVP jest wykorzystywane do prywatnych celów Bortkiewicza - urzędnika TVP. Skandal, to mało powiedzieć. Co na to @KRRiT__ oraz RMN?!

screen yt
-  Młody człowiek krzyczał: "Kiedy przeprosi pan pana Bortkiewicza?!". TVP jest wykorzystywane do prywatnych celów Bortkiewicza -  urzędnika TVP. Skandal, to mało powiedzieć - pisał wczoraj popularny publicysta. 
Dzisiaj Gadowski rzuca na sprawę nowe światło: 
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Kukliński patrzy na defiladę
Marzę, aby w roku 100-lecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości śp. generał Ryszard Kukliński został wreszcie zaliczony w poczet kawalerów jej najwyższego odznaczenia - Orderu Orła Białego.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukoski: Chwilowa zgoda narodowa
Związek Harcerstwa Polskiego nie będzie narażony na wplątanie go w żenującą rozgrywkę prowadzoną przez reprezentantów dwóch zwaśnionych obozów politycznych.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Konwencja w sprawie Morza Kaspijskiego, czyli jak Rosja rozgrywa Iran.
12 sierpnia na szczycie w kazachskim porcie Aktau podpisano konwencję regulującą status Morza Kaspijskiego oraz zasady współpracy 5 państw mających doń dostęp. Negocjacje trwały 22 lata, odbyło się 5 szczytów liderów państw, setki spotkań na niższych szczeblach i negocjacji eksperckich, a do ostatniej chwili nie było wiadomo czy umowa zostanie podpisana. Irańskie media oceniały, przed szczytem, że szansa jej zawarcia wynosi 50 na 50. Już to, że rozmowy trwały tak długo i ostatecznie doszło do zawarcia jakiejś formy porozumienia każe przyjrzeć się temu, co się stało, z większą uwagą. Przede wszystkim z tego powodu, że kształt kompromisu odbija jak w zwierciadle zmieniający się układ sił w regionie oraz zamierzenia i interesy głównych graczy.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.