loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Gadowski oskarża TVP INFO: "Kamera w ryj!", "spuścić psy!"
Opublikowano dnia 24.05.2018 13:57
Wczoraj Witold Gadowski informował, że przed wejściem do IPN-u był "atakowany przez młodych dziennikarzy TVP Info.
Dziś, przed wejściem do IPN zostałem napadnięty przez ekipę TVP Info. Młody człowiek krzyczał: "Kiedy przeprosi pan pana Bortkiewicza?!". TVP jest wykorzystywane do prywatnych celów Bortkiewicza - urzędnika TVP. Skandal, to mało powiedzieć. Co na to @KRRiT__ oraz RMN?!

screen yt
-  Młody człowiek krzyczał: "Kiedy przeprosi pan pana Bortkiewicza?!". TVP jest wykorzystywane do prywatnych celów Bortkiewicza -  urzędnika TVP. Skandal, to mało powiedzieć - pisał wczoraj popularny publicysta. 
Dzisiaj Gadowski rzuca na sprawę nowe światło: 
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Przemysław
Jarasz

Czy gryzący dym płonącej w śródmieściu hałdy śmieci faktycznie nie miał wpływu na zdrowie mieszkańców?
Prokuratura Okręgowa w Gliwicach przejęła z Zabrza śledztwo mające wyjaśnić faktyczne przyczyny pożaru hałdy śmieci w stacji przetwarzania odpadów przy ul. Cmentarnej na peryferiach śródmieścia Zabrza. Prowadzenie wszelkich działań w tym zakresie zlecono jednak zabrzańskiej policji, a także powołano biegłego z zakresu pożarnictwa. Śledczy chcą sprawdzić czy ktoś celowo nie wywołał zagrożenia, gdyż w ostatnim czasie w całej Polsce odnotowano całą serię podobnych zdarzeń. Tymczasem właściciel obiektu, firma FCC wydała oświadczenie zapewniające, iż było to zdarzenie losowe powstałe na skutek samozapłonu maszyny do rozdrabniania odpadów. Z kolei mieszkańcy uskarżają się, że od czasu całej akcji, fetor roznoszący się po śródmieściu stał się już po prostu nie do wytrzymania.
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: MON szykuje dokumenty do programu Miecznik
Ministerstwo obrony narodowej przekazało redakcji Portalu Stoczniowego informację, że trwa przygotowanie niezbędnych dokumentów umożliwiających wszczęcie postępowania na pozyskanie okrętów obrony wybrzeża o kryptonimie Miecznik. Czy MON wróci do koncepcji wzmocnienia floty okrętów nawodnych?
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Warszawska wersja "Bajek z mchu i paproci"
Ciekawy jestem, co zaproponują kolejni kandydaci, którzy na pewno też będą pytani o przyszłość stalinowskiego reliktu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.