loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Arkadiusz Mularczyk [PiS]: Niemcy są osamotnione w Europie i bardzo potrzebują Polski
Opublikowano dnia 16.06.2018 00:16
- Państwo niemieckie jest państwem osamotnionym w Europie. Ma więcej przeciwników niż przyjaciół. Prowadzi spory z wieloma krajami. Bardzo wiele krajów oskarża Niemcy o to, ze dyrygują Unią Europejską z korzyścią dla swoich interesów, ale ze szkodą dla interesów innych krajów. I myślę, że dzisiaj Niemcy bardzo potrzebują Polski, kraju stabilnego, kraju który się bardzo dynamicznie rozwija, kraju który jest dużym graczem w centrum Europy - mówił w Telewizji w Polsce Arkadiusz Mularczyk poseł Prawa i Sprawiedliwości

screen YouTube

- Myślę, ze w interesie Niemiec jest załatwienie tej sprawy [reperacji - przyp. red.] z Polską. Po pierwsze dlatego, ze ta sprawa będzie bardzo utrudniałą dobre relacje polsko-niemieckie, a po drugie wystawia bardzo złe świadectwo państwu niemieckiemu


- mówił Arkadiusz Mularczyk

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Armia Wyzwolenia w sprawie rocznicy krwawego stłumienia Praskiej Wiosny
Dawni działacze podziemia niepodległościowego żądają „całej prawdy o oporze społeczeństwa polskiego przeciw dyktaturze komunistycznej”.
avatar
Jacek
Matysiak

Kwidzyn 1982 r.- przed pacyfikacją internowanych...
Wracając jednak do tematu, moje doświadczenia kwidzyńskie zaczęły się 2 sierpnia 1982 roku, kiedy w rozklekotanej więźniarce razem z grupą internowanych byłem wywożony z likwidowanego Ośrodka Odosobnienia w ZK w Łowiczu. Na ogół niepewne, smutne twarze, rozczarowane nie objęciem nas przez czerwoną amnestię z 22 lipca 1982 r., spoglądały z niepokojem na północny kierunek, w którym kierowały się głośne więźniarki. Za nami pozostawał ZK Łowicz ze swoim „urokiem” starych ciasnych cel i spacerników i wspaniałych tańczących za okratowanymi oknami mew na „przepustce” z położonego niedaleko jeziora Okręt.
avatar
Jerzy
Bukowski

Omijajcie Tatry do końca sierpnia!
Proszę wszystkich, którzy naprawdę kochają Tatry: nie przyjeżdżajcie do Zakopanego i okolic do końca szkolnych wakacji!
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.