loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Arkadiusz Mularczyk [PiS]: Niemcy są osamotnione w Europie i bardzo potrzebują Polski
Opublikowano dnia 16.06.2018 00:16
- Państwo niemieckie jest państwem osamotnionym w Europie. Ma więcej przeciwników niż przyjaciół. Prowadzi spory z wieloma krajami. Bardzo wiele krajów oskarża Niemcy o to, ze dyrygują Unią Europejską z korzyścią dla swoich interesów, ale ze szkodą dla interesów innych krajów. I myślę, że dzisiaj Niemcy bardzo potrzebują Polski, kraju stabilnego, kraju który się bardzo dynamicznie rozwija, kraju który jest dużym graczem w centrum Europy - mówił w Telewizji w Polsce Arkadiusz Mularczyk poseł Prawa i Sprawiedliwości

screen YouTube

- Myślę, ze w interesie Niemiec jest załatwienie tej sprawy [reperacji - przyp. red.] z Polską. Po pierwsze dlatego, ze ta sprawa będzie bardzo utrudniałą dobre relacje polsko-niemieckie, a po drugie wystawia bardzo złe świadectwo państwu niemieckiemu


- mówił Arkadiusz Mularczyk

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Taśmy, Tusk, Berlin i … pomarańcze
Najpierw ogłasza się, ze na tych taśmach jest coś o kupowaniu mieszkań na słupa, po czym następnego dnia publikuje się taśmę, na której tego wątku jakoś nie ma. Ale medialne „grzanie” było, tytuły i oskarżenia pozostały.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Wg. wielu Polaków, niektórzy widok pięknych, polskich Tatr, winni oglądać tylko zza krat
Były minister, specjalista od wyprzedaży majątku narodowego, eurodeputowany PO J.Lewandowski w kontekście odzyskania przez Polskę i polski rząd kolejki na Kasprowy Wierch drwiąco oświadczył zdumionym Polakom, że „Naszych pięknych Tatr na szczęście nie trzeba nacjonalizować - repolonizować….”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.