loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Adam Andruszkiewicz: Cynizm i bezczelność elit europejskich mnie przeraża
Opublikowano dnia 17.06.2018 11:56
W programie "Woronicza 17" poseł WiS mówił na temat polskiego interesu narodowego w kontekście Trójmorza oraz o solidarności europejskiej postulowanej przez elity unijne.

print screen TT

To jest zasadniczy spór geopolityczny, bardzo poważny moim zdaniem, dlatego że będą jednocześnie proniemieckim i prorosyjskim tutaj nie ma pola do budowy sojuszu Trójmorza (…) bo nie jest to w interesie ani Niemiec, ani Rosji po prostu
- mówił Andruszkiewicz.
 
W interesie Niemiec i Rosji jest to, aby ta strefa (…) była podzielona w sensie gospodarczym (…) pomiędzy te dwa bardzo silne państwa. Natomiast w naszym interesie jest to, żeby np. współpracować ze Stanami Zjednoczonymi w zakresie dywersyfikacji źródeł takich jak gaz (…) na co słyszymy, że rozbijamy jedność europejską, ale Niemcy współpracujące z Rosją nie rozbijają ponoć tej jedności europejskiej. Oni robią to dla dobra Europy...
- dodał.
 
Cynizm i bezczelność elit europejskich mnie przeraża
- stwierdził polityk.

adg

źródło: TT/TVP Info

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Waldemar
Żyszkiewicz

Waldemar Żyszkiewicz: MOJE TYPY 2018
Jeśli Ona jest bohaterką, zasługującą na ustanowienie Roku 2019 Rokiem Anny Walentynowicz, to kim my jesteśmy?
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Pierwszy gwizdek w Krakowie
Pierwszy gwizdek rozpoczynający sezon piłkarski 2018/19 rozległ się w Krakowie, gdzie w piątek o godz. 17.45 walkę o punkty w I Lidze rozpoczęli zawodnicy Garbarni i Stali Mielec. Tam też padła pierwsza bramka sezonu, którą w 13’ spotkania zdobył zawodnik Stali, Martin Dobrotka.
avatar
Jerzy
Bukowski

Udany powrót za kraty przez spalony dom
Podpalacz ostatnie dziesięciolecie spędził w kryminale i traktował to miejsce jako swój prawdziwy dom, do którego koniecznie chciał powrócić.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.