loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Adam Andruszkiewicz: Cynizm i bezczelność elit europejskich mnie przeraża
Opublikowano dnia 17.06.2018 11:56
W programie "Woronicza 17" poseł WiS mówił na temat polskiego interesu narodowego w kontekście Trójmorza oraz o solidarności europejskiej postulowanej przez elity unijne.

print screen TT

To jest zasadniczy spór geopolityczny, bardzo poważny moim zdaniem, dlatego że będą jednocześnie proniemieckim i prorosyjskim tutaj nie ma pola do budowy sojuszu Trójmorza (…) bo nie jest to w interesie ani Niemiec, ani Rosji po prostu
- mówił Andruszkiewicz.
 
W interesie Niemiec i Rosji jest to, aby ta strefa (…) była podzielona w sensie gospodarczym (…) pomiędzy te dwa bardzo silne państwa. Natomiast w naszym interesie jest to, żeby np. współpracować ze Stanami Zjednoczonymi w zakresie dywersyfikacji źródeł takich jak gaz (…) na co słyszymy, że rozbijamy jedność europejską, ale Niemcy współpracujące z Rosją nie rozbijają ponoć tej jedności europejskiej. Oni robią to dla dobra Europy...
- dodał.
 
Cynizm i bezczelność elit europejskich mnie przeraża
- stwierdził polityk.

adg

źródło: TT/TVP Info

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Więcej dyskrecji, panowie generałowie i oficerowie!
Stara zasada głosi, że armia powinna być „wielkim niemową”.
avatar
Marian
Panic

M. Panic: Szkalowanie Polski w niemieckich mediach to świadoma, sterowana odgórnie państwowa propaganda
To uporczywe zrównywanie Polski z Turcją, ta niezwykła wręcz częstotliwość pojawiania się tego niczym nie uzasadnionego zrównania, nie mówiąc już o innych kłamstwach nagminnie występujących w niemieckich mediach na temat naszego kraju, świadczy nie tylko o stanie tychże mediów, ale i o totalnej degrengoladzie ich elit - ich całkowitym upolitycznieniu i oderwaniu od rzeczywistości. Nikt mnie nie przekona, że stoi za tym jedynie ignorancja i bezmyślność, że brak im wiedzy i rozeznania, a już zwłaszcza, że jest to tylko jakiś margines.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.