loading
Proszę czekać...
Jacek Strączyński ponownie przewodniczącym Zarządu Regionu Częstochowskiego
Opublikowano dnia 22.06.2018 21:29
22 czerwca w Częstochowie w spokojnej atmosferze odbyły się wybory władz regionalnych na kadencję 2018-2022. Na funkcję przewodniczącego Zarządu Regionu delegaci jednogłośnie wybrali Jacka Strączyńskiego.

Fot. jm
XXVI Walne Zebranie Delegatów Regionu Częstochowskiego wybrało również 22 członków Zarządu Regionu (skład ZR uzupełnią przewodniczący sekcji regionalnych), 6 członków Regionalnej Komisji Rewizyjnej oraz 2 delegatów na Krajowy Zjazd Delegatów.

Gościem WZDR był Tadeusz Majchrowicz, zastępca przewodniczącego KK oraz Marek Bogusz, przewodniczący Regionu Podbeskidzie.

Jacek Strączyński ma 53 lata, funkcję przewodniczącego ZR pełnił również w poprzedniej kadencji. Przez cztery lata udało mu się odbudować jedność Związku w Regionie. Jest zwolennikiem ograniczenia liczby kadencji pełnionych na szczeblu ponadzakładowym.

jm
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Marian
Panic

M.Panic: Kiedy Niemcy zrozumieją, że są ostatnimi, którzy mają prawo zajmować się polskim antysemityzmem?
Kiedyż wreszcie Niemcy zrozumieją, że są tymi ostatnimi, którzy mają prawo zajmować się polskim antysemityzmem - pisać o nim artykuły, robić programy telewizyjne, słuchowiska radiowe, organizować panele dyskusyjne, a zwłaszcza promować z taką gorliwością polskojęzycznych autorów szkalujących polski naród. Czy doprawdy nie czują, jaką wściekłość wywołuje to wśród Polaków? W każdym razie w tych 40 procentach polskiego społeczeństwa, które ma jeszcze poczucie honoru i godności. Reszcie jest to przecież zupełnie obojętne, a sporej grupie to wręcz odpowiada. Polska się wyludnia i to dwojako. Wyludnia się biologicznie, ale jeszcze szybciej wyludnia się z Polaków i nie ma to nic wspólnego z napływem cudzoziemców - niestety.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: W ciągu 2 ostatnich lat w ramach konfiskaty rozszerzonej zajęto majątek o wartości 4 mld zł
Jak poinformował w Jasionce k. Rzeszowa podczas Kongresu 590 wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł w efekcie m. in. przepisów o konfiskacie rozszerzonej zajęto tylko przez 10 miesięcy tego roku, majątek przestępców o wartości ponad 2,5 mld zł.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: "Popularny podróżnik zawiódł własny elektorat"
Raczej mało kto uwierzy, że zgadzając się na wpisanie swojego nazwiska na listę wyborczą naprawdę nie wiedział, z jakimi obowiązkami wiąże się sprawowanie mandatu radnego.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.