loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Zamieszanie w wyborach w Turcji. Opozycja kwestionuje cząstkowe wyniki: "Manipulacja"
Opublikowano dnia 24.06.2018 21:44
Według pierwszych danych podawanych przez prorządowe media dotychczasowy prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan uzyskał 55,56% poparcia w wyborach prezydenckich w Turcji, co dawałoby mu zwycięstwo w pierwszej turze. Podobnie rządząca partia Erdogana zwycięża w wyborach parlamentarnych. Jednak dane podawane przez opozycję znacząco różnią się od danych oficjalnych.

screen YouTube
Kolejne dane podawane po podliczeniu następnych okręgów wyborczych, zarówno w przypadku tych podawanych przez media prorządowe jak i opozycję, wskazują na zmniejszanie się różnicy pomiędzy rywalami. nnnnnnnnnnnn/k
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Więcej dyskrecji, panowie generałowie i oficerowie!
Stara zasada głosi, że armia powinna być „wielkim niemową”.
avatar
Marian
Panic

M. Panic: Szkalowanie Polski w niemieckich mediach to świadoma, sterowana odgórnie państwowa propaganda
To uporczywe zrównywanie Polski z Turcją, ta niezwykła wręcz częstotliwość pojawiania się tego niczym nie uzasadnionego zrównania, nie mówiąc już o innych kłamstwach nagminnie występujących w niemieckich mediach na temat naszego kraju, świadczy nie tylko o stanie tychże mediów, ale i o totalnej degrengoladzie ich elit - ich całkowitym upolitycznieniu i oderwaniu od rzeczywistości. Nikt mnie nie przekona, że stoi za tym jedynie ignorancja i bezmyślność, że brak im wiedzy i rozeznania, a już zwłaszcza, że jest to tylko jakiś margines.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.