loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Zamieszanie w wyborach w Turcji. Opozycja kwestionuje cząstkowe wyniki: "Manipulacja"
Opublikowano dnia 24.06.2018 21:44
Według pierwszych danych podawanych przez prorządowe media dotychczasowy prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan uzyskał 55,56% poparcia w wyborach prezydenckich w Turcji, co dawałoby mu zwycięstwo w pierwszej turze. Podobnie rządząca partia Erdogana zwycięża w wyborach parlamentarnych. Jednak dane podawane przez opozycję znacząco różnią się od danych oficjalnych.

screen YouTube
Kolejne dane podawane po podliczeniu następnych okręgów wyborczych, zarówno w przypadku tych podawanych przez media prorządowe jak i opozycję, wskazują na zmniejszanie się różnicy pomiędzy rywalami. nnnnnnnnnnnn/k
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Waldemar
Żyszkiewicz

Waldemar Żyszkiewicz: MOJE TYPY 2018
Jeśli Ona jest bohaterką, zasługującą na ustanowienie Roku 2019 Rokiem Anny Walentynowicz, to kim my jesteśmy?
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Pierwszy gwizdek w Krakowie
Pierwszy gwizdek rozpoczynający sezon piłkarski 2018/19 rozległ się w Krakowie, gdzie w piątek o godz. 17.45 walkę o punkty w I Lidze rozpoczęli zawodnicy Garbarni i Stali Mielec. Tam też padła pierwsza bramka sezonu, którą w 13’ spotkania zdobył zawodnik Stali, Martin Dobrotka.
avatar
Jerzy
Bukowski

Udany powrót za kraty przez spalony dom
Podpalacz ostatnie dziesięciolecie spędził w kryminale i traktował to miejsce jako swój prawdziwy dom, do którego koniecznie chciał powrócić.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.