loading
Proszę czekać...
Zbigniew Boniek: W czwartek gramy mecz o honor, w sporcie ma to wielkie znaczenie
Opublikowano dnia 25.06.2018 09:05
Prezes PZPN skomentował na Twitterze wynik wczorajszego meczu Polski z Kolumbią. Nasza reprezentacja uległa podopiecznym José Néstora Pekermana 3:0, a na polskich piłkarzy z powodu kiepskiej gry wylała się fala krytyki.

screen YT

Przegraliśmy bo byliśmy słabsi.Taka jest prawda.Trzeba się podnieść i dalej pracować, innej drogi nie znam. Dziękuje wszystkim za wsparcie i doping🇵🇱⚽️ w czwartek gramy o honor, w sporcie ma to wielkie znaczenie,koszulka z Orłem jest najważniejsza🇵🇱


- napisał Zbigniew Boniek.

Pewien etap się zakończył. Ten zespół zrobił fajne rzeczy przez cztery lata. Pojechaliśmy na Euro 2016, było dobrze, pojechaliśmy na mundial, musieliśmy zagrać lepiej, nie zagraliśmy, nie mieliśmy rezerw. Teraz jest czas, by się zastanowić nad przyszłością (...) Było mi przykro, ale nie chciało mi się płakać, byli lepsi. Lepiej grali jeden na jednego, szybciej biegali. Tak to wyglądało, byliśmy słabsi, ale się staraliśmy


- mówił wczoraj podczas rozmowy z dziennikarką TVP prezes PZPN.

raw/k

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: "Popularny podróżnik zawiódł własny elektorat"
Raczej mało kto uwierzy, że zgadzając się na wpisanie swojego nazwiska na listę wyborczą naprawdę nie wiedział, z jakimi obowiązkami wiąże się sprawowanie mandatu radnego.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: "Dokąd zmierza Angela Merkel?"
Przedostatnia w tym roku sesja Parlamentu Europejskiego w Strasburgu upłynęła pod znakiem wystąpienia kanclerz RFN Angeli Merkel. Sporo wody w Renie i Sekwanie upłynęło od jej ostatniego przemówienia w europarlamencie – była to wspólna wizyta z ówczesnym prezydentem Francji Françoisem Hollande’em w październiku roku 2015.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy małe ptaszki wrócą do Krakowa?
Miejsca dla budek lęgowych wskazał ornitolog, a zawieszono je w taki sposób, aby nie uszkodzić kory drzew.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.