loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Oświata zaprotestuje we Wrocławiu
Opublikowano dnia 25.06.2018 12:35
27 czerwca 2018 r. w godz. 12.00 - 14.00 Rada Międzyregionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność organizuje pod Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim we Wrocławiu akcję protestacyjną.

pexels.com
Związkowcy chcą  wyrazić niezadowolenie z poziomu wynagrodzeń w oświacie oraz braku realizacji porozumienia ws. powołania zespołu ds. wynagrodzeń i poziomu finansowania oświaty, zawartego 5 lutego 2018 r. na posiedzeniu Dolnośląskiej Rady Dialogu Społecznego, podpisanego przez Minister Edukacji Narodowej Annę Zalewską.
Związkowcy zamierzają wówczas złożyć na ręce wojewody petycję do premiera oraz stanowisko Walnego Zebrania Delegatów Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność z wnioskiem o odwołanie Minister Zalewskiej. 
Zbierają też podpisy pod petycją do premiera.
bm/k
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Więcej dyskrecji, panowie generałowie i oficerowie!
Stara zasada głosi, że armia powinna być „wielkim niemową”.
avatar
Marian
Panic

M. Panic: Szkalowanie Polski w niemieckich mediach to świadoma, sterowana odgórnie państwowa propaganda
To uporczywe zrównywanie Polski z Turcją, ta niezwykła wręcz częstotliwość pojawiania się tego niczym nie uzasadnionego zrównania, nie mówiąc już o innych kłamstwach nagminnie występujących w niemieckich mediach na temat naszego kraju, świadczy nie tylko o stanie tychże mediów, ale i o totalnej degrengoladzie ich elit - ich całkowitym upolitycznieniu i oderwaniu od rzeczywistości. Nikt mnie nie przekona, że stoi za tym jedynie ignorancja i bezmyślność, że brak im wiedzy i rozeznania, a już zwłaszcza, że jest to tylko jakiś margines.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.