loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Oświata zaprotestuje we Wrocławiu
Opublikowano dnia 25.06.2018 12:35
27 czerwca 2018 r. w godz. 12.00 - 14.00 Rada Międzyregionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność organizuje pod Dolnośląskim Urzędem Wojewódzkim we Wrocławiu akcję protestacyjną.

pexels.com
Związkowcy chcą  wyrazić niezadowolenie z poziomu wynagrodzeń w oświacie oraz braku realizacji porozumienia ws. powołania zespołu ds. wynagrodzeń i poziomu finansowania oświaty, zawartego 5 lutego 2018 r. na posiedzeniu Dolnośląskiej Rady Dialogu Społecznego, podpisanego przez Minister Edukacji Narodowej Annę Zalewską.
Związkowcy zamierzają wówczas złożyć na ręce wojewody petycję do premiera oraz stanowisko Walnego Zebrania Delegatów Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ Solidarność z wnioskiem o odwołanie Minister Zalewskiej. 
Zbierają też podpisy pod petycją do premiera.
bm/k
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Waldemar
Żyszkiewicz

Waldemar Żyszkiewicz: MOJE TYPY 2018
Jeśli Ona jest bohaterką, zasługującą na ustanowienie Roku 2019 Rokiem Anny Walentynowicz, to kim my jesteśmy?
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Pierwszy gwizdek w Krakowie
Pierwszy gwizdek rozpoczynający sezon piłkarski 2018/19 rozległ się w Krakowie, gdzie w piątek o godz. 17.45 walkę o punkty w I Lidze rozpoczęli zawodnicy Garbarni i Stali Mielec. Tam też padła pierwsza bramka sezonu, którą w 13’ spotkania zdobył zawodnik Stali, Martin Dobrotka.
avatar
Jerzy
Bukowski

Udany powrót za kraty przez spalony dom
Podpalacz ostatnie dziesięciolecie spędził w kryminale i traktował to miejsce jako swój prawdziwy dom, do którego koniecznie chciał powrócić.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.