loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Czuchnowski ("Wyborcza") nazywa dziennikarza "Sieci" "fi**em". W tle afery - kot dr. Targalskiego
Opublikowano dnia 11.07.2018 13:09
W niektórych krajach (USA, Wielka Brytania, Izrael, Holandia, Tajwan) dużą popularność zdobył film z dr. Jerzym Targalskim na którym pojawił się jego kot - "Lisiu". Materiał był wypowiedzią dla holenderskiej publicznej telewizji NTR. Ten dość zabawny filmik wywołał duże emocje wśród dziennikarzy sympatyzujących z totalną opozycją.

zrzut z ekranu
Dr Jerzy Targalski jest politologiem prowadzącym w "Telewizji Republika" program "Geopolityczny Tygiel", w którym bardzo często goszczą jego koty. n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Więcej dyskrecji, panowie generałowie i oficerowie!
Stara zasada głosi, że armia powinna być „wielkim niemową”.
avatar
Marian
Panic

M. Panic: Szkalowanie Polski w niemieckich mediach to świadoma, sterowana odgórnie państwowa propaganda
To uporczywe zrównywanie Polski z Turcją, ta niezwykła wręcz częstotliwość pojawiania się tego niczym nie uzasadnionego zrównania, nie mówiąc już o innych kłamstwach nagminnie występujących w niemieckich mediach na temat naszego kraju, świadczy nie tylko o stanie tychże mediów, ale i o totalnej degrengoladzie ich elit - ich całkowitym upolitycznieniu i oderwaniu od rzeczywistości. Nikt mnie nie przekona, że stoi za tym jedynie ignorancja i bezmyślność, że brak im wiedzy i rozeznania, a już zwłaszcza, że jest to tylko jakiś margines.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.