loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Trump mocno w rozmowie na szczycie NATO: Dajecie Rosji wielkie pieniądze, a chcecie naszej ochrony
Opublikowano dnia 11.07.2018 14:16
W internecie pojawił się film z rozmowy Donalda Trumpa na szczycie NATO z udziałem Sekretarza Generalnego NATO Jensa Stoltenberga podczas której prezydent USA w ostrych słowach skrytykował europejskich sojuszników mówiąc o tym, że Stanu Zjednoczone chronią takie kraje jak Niemcy i Francja przed Rosją, podczas gdy Niemcy podpisują z tą samą Rosją kontrakty na surowce energetyczne i finansują wielkimi pieniędzmi

zrzut z ekranu
- Donald Trump wali prosto w oczy. Chcecie naszej obrony przed Rosją - za nasze wielkie pieniądze, a sami dajecie wielkie pieniądze Rosji i uzależniacie się od niej. Czego więc naprawdę chcecie i dlaczego my mamy za to płacić? Szach mat! - ocenia mocne słowa Donalda Trumpa publicysta Sieci Stanisław Janecki. 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Waldemar
Żyszkiewicz

Waldemar Żyszkiewicz: MOJE TYPY 2018
Jeśli Ona jest bohaterką, zasługującą na ustanowienie Roku 2019 Rokiem Anny Walentynowicz, to kim my jesteśmy?
avatar
Zbigniew "Zebe"
Kula

Pierwszy gwizdek w Krakowie
Pierwszy gwizdek rozpoczynający sezon piłkarski 2018/19 rozległ się w Krakowie, gdzie w piątek o godz. 17.45 walkę o punkty w I Lidze rozpoczęli zawodnicy Garbarni i Stali Mielec. Tam też padła pierwsza bramka sezonu, którą w 13’ spotkania zdobył zawodnik Stali, Martin Dobrotka.
avatar
Jerzy
Bukowski

Udany powrót za kraty przez spalony dom
Podpalacz ostatnie dziesięciolecie spędził w kryminale i traktował to miejsce jako swój prawdziwy dom, do którego koniecznie chciał powrócić.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.