loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Trump mocno w rozmowie na szczycie NATO: Dajecie Rosji wielkie pieniądze, a chcecie naszej ochrony
Opublikowano dnia 11.07.2018 14:16
W internecie pojawił się film z rozmowy Donalda Trumpa na szczycie NATO z udziałem Sekretarza Generalnego NATO Jensa Stoltenberga podczas której prezydent USA w ostrych słowach skrytykował europejskich sojuszników mówiąc o tym, że Stanu Zjednoczone chronią takie kraje jak Niemcy i Francja przed Rosją, podczas gdy Niemcy podpisują z tą samą Rosją kontrakty na surowce energetyczne i finansują wielkimi pieniędzmi

zrzut z ekranu
- Donald Trump wali prosto w oczy. Chcecie naszej obrony przed Rosją - za nasze wielkie pieniądze, a sami dajecie wielkie pieniądze Rosji i uzależniacie się od niej. Czego więc naprawdę chcecie i dlaczego my mamy za to płacić? Szach mat! - ocenia mocne słowa Donalda Trumpa publicysta Sieci Stanisław Janecki. 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Więcej dyskrecji, panowie generałowie i oficerowie!
Stara zasada głosi, że armia powinna być „wielkim niemową”.
avatar
Marian
Panic

M. Panic: Szkalowanie Polski w niemieckich mediach to świadoma, sterowana odgórnie państwowa propaganda
To uporczywe zrównywanie Polski z Turcją, ta niezwykła wręcz częstotliwość pojawiania się tego niczym nie uzasadnionego zrównania, nie mówiąc już o innych kłamstwach nagminnie występujących w niemieckich mediach na temat naszego kraju, świadczy nie tylko o stanie tychże mediów, ale i o totalnej degrengoladzie ich elit - ich całkowitym upolitycznieniu i oderwaniu od rzeczywistości. Nikt mnie nie przekona, że stoi za tym jedynie ignorancja i bezmyślność, że brak im wiedzy i rozeznania, a już zwłaszcza, że jest to tylko jakiś margines.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.