loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Beata Mazurek: "Wyzwanie J. Kaczyńskiego przez D. Tuska to rejterada przed Prezydentem A. Dudą"
Opublikowano dnia 14.07.2018 14:44
Rzecznik rządu skomentowała w mediach wyzwanie prezydenckie, jakie rzucił prezesowi Prawa i Sprawiedliwości przewodniczący RE.

YT, print screen

 


Wyzwanie J. Kaczyńskiego przez D. Tuska to rejterada przed Prezydentem A. Dudą. To sygnał, że Tusk nie będzie startował w wyborach bo wie, że J. Kaczyński nie wybiera się kandydować. D. Tusk nie chce przegrać z A. Dudą ,który wg J. Kaczyńskiego będzie kandydatem na prezydenta w 2020r.

- napisała Beata Mazurek.

 


adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wychowawcza misja Chelsea
Zamiast karać swoich kibiców zakazami stadionowymi Chelsea będzie im organizować wycieczki edukacyjne do byłego niemieckiego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Szczyt UE czyli 0 do 3…
Trzy wyzwania − i trzy razy Unia podejmuje najgorsze z możliwych rozwiązań. A potem establiszment dziwi się, że ludzie głosują, jak głosują, a UE nie ma już praktycznie żadnego autorytetu.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.