loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Adam Andruszkiewicz: Bardzo wielu polityków Platformy są to ludzie powiązani z Niemcami, Tusk...
Opublikowano dnia 15.07.2018 10:45
W programie "Woronicza 17" Adam Andruszkiewicz mówił m.in. na temat postawy prezydenta USA wobec sojuszników na szczycie NATO.

print screen TT
Świat zachodni, głównie Niemcy, stawiają tak sprawę do Stanów Zjednoczonych, że dajcie nam bezpieczeństwo, zabezpieczcie nam wolny handel, zatrzymajcie swoje bazy wojskowe, ale wy za to nic nie dostajecie (…) dogadują się z Rosją nad naszymi głowami i Donald Trump mówi - dość tego!
- komentował poseł.
 
Zawsze ta dłoń niemiecko-rosyjska nad tą polską głowa jest podawana (…) i sami jesteśmy za słabi, żeby tą dłoń rozerwać, ale przychodzi nam z pomocą prezydent najsilniejszego państwa świata, więc bylibyśmy frajerami, gdybyśmy z tego nie skorzystali (…) i w związku z powyższym że w tym przetasowaniu geopolitycznym Polska ma szansę wyjść na prawdziwego lidera Europy Śr.-Wsch. (…) w mojej opinii, tutaj w Polsce uruchamiają się politycy, którzy nie chcą, żeby tak było
- uznał.
 

Bardzo wielu polityków Platformy są to ludzie powiązani z Niemcami, Tusk był powiązany z Niemcami, (…) Pan Trzaskowski dzisiaj mówi, żeby nie budować CPK pod Warszawą, bo jest w Berlinie, to nie jest przypadek z jego głupoty wyłącznie, to jest przede wszystkim celowa gra, bo oni wszyscy reprezentują interesy niemieckie na terenie Polski. Przypominam, że dla Pana Trzaskowskiego w Warszawie spotkania otwarte z obywatelami współorganizuje Fundacja Adenauera, państwowa niemiecka fundacja finansowana z budżetu Republiki Federalnej Niemiec
- dodał.
 

adg

źródło: TT/TVPInfo

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Armia Wyzwolenia w sprawie rocznicy krwawego stłumienia Praskiej Wiosny
Dawni działacze podziemia niepodległościowego żądają „całej prawdy o oporze społeczeństwa polskiego przeciw dyktaturze komunistycznej”.
avatar
Jacek
Matysiak

Kwidzyn 1982 r.- przed pacyfikacją internowanych...
Wracając jednak do tematu, moje doświadczenia kwidzyńskie zaczęły się 2 sierpnia 1982 roku, kiedy w rozklekotanej więźniarce razem z grupą internowanych byłem wywożony z likwidowanego Ośrodka Odosobnienia w ZK w Łowiczu. Na ogół niepewne, smutne twarze, rozczarowane nie objęciem nas przez czerwoną amnestię z 22 lipca 1982 r., spoglądały z niepokojem na północny kierunek, w którym kierowały się głośne więźniarki. Za nami pozostawał ZK Łowicz ze swoim „urokiem” starych ciasnych cel i spacerników i wspaniałych tańczących za okratowanymi oknami mew na „przepustce” z położonego niedaleko jeziora Okręt.
avatar
Jerzy
Bukowski

Omijajcie Tatry do końca sierpnia!
Proszę wszystkich, którzy naprawdę kochają Tatry: nie przyjeżdżajcie do Zakopanego i okolic do końca szkolnych wakacji!
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.