loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Mecz finałowy Mistrzostw Świata "Rosja 2018" wygrała drużyna Francji
Opublikowano dnia 15.07.2018 18:01
Po silnych emocjach Francja została mistrzem świata w piłce nożnej. Drużyny Francji i Chorwacji spotkały się dziś po raz szósty. Do tej pory dwa spotkania zakończyły się remisem, a cztery wygrała Francja.

YT, print screen
W pierwszej połowie padły na stadionie trzy bramki - samobójczy gol Chorwata Mandzukićia w 18. minucie meczu, bramka dla Chorwacji strzelona przez Ivana Pesićia w 28. minucie oraz gol z rzutu karnego, strzelony przez Griezmanna w 38. minucie. Końcowy wynik wynosił 2:1 dla Francji.

W drugiej połowie pierwsza bramka padła dopiero w 59. minucie - Pogba podniósł bilans goli na 3:1 dla Francji. 6 minut później Mbappe zdobył Francuzom kolejną bramkę. 

W 69. minucie Chorwat Mario Mandzukić, który na początku meczu nie przysłużył się swojej drużynie strzelając samobójczą bramkę, tym razem stanął na wysokości zadania i podniósł wynik meczu do 4:2.

Emocjonujący mecz o puchar mistrza świata zakończył się wynikiem 4:2 dla Francji.adg

źródło: fifa.com

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Armia Wyzwolenia w sprawie rocznicy krwawego stłumienia Praskiej Wiosny
Dawni działacze podziemia niepodległościowego żądają „całej prawdy o oporze społeczeństwa polskiego przeciw dyktaturze komunistycznej”.
avatar
Jacek
Matysiak

Kwidzyn 1982 r.- przed pacyfikacją internowanych...
Wracając jednak do tematu, moje doświadczenia kwidzyńskie zaczęły się 2 sierpnia 1982 roku, kiedy w rozklekotanej więźniarce razem z grupą internowanych byłem wywożony z likwidowanego Ośrodka Odosobnienia w ZK w Łowiczu. Na ogół niepewne, smutne twarze, rozczarowane nie objęciem nas przez czerwoną amnestię z 22 lipca 1982 r., spoglądały z niepokojem na północny kierunek, w którym kierowały się głośne więźniarki. Za nami pozostawał ZK Łowicz ze swoim „urokiem” starych ciasnych cel i spacerników i wspaniałych tańczących za okratowanymi oknami mew na „przepustce” z położonego niedaleko jeziora Okręt.
avatar
Jerzy
Bukowski

Omijajcie Tatry do końca sierpnia!
Proszę wszystkich, którzy naprawdę kochają Tatry: nie przyjeżdżajcie do Zakopanego i okolic do końca szkolnych wakacji!
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.