loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
ks.Isakowicz-Zaleski: Rząd Morawieckiego wie, że Poroszenko nie wygra wyborów.Stawia na innych oligarchów
Opublikowano dnia 16.07.2018 11:54
Jak donoszą ukraińskie - a teraz także i polskie - media, w Warszawie potajemnie spotkali się była ukraińska premier Julia Tymoszenko i ukraiński oligarcha Ihor Kołomojski. Zdaniem ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego polskie władze musiały wiedzieć o tym spotkaniu. 

screen YT
Plotki głoszą, że Tymoszenko i Kołomojski zawarli sojusz przeciwko Poroszence.
 

Takie spotkanie nie mogło się odbyć w #Warszawa bez wiedzy @MSZ_RP i ABW. Także bez wiedzy amb. @ADeshchytsia. Rząd @MorawieckiM z pewnością zdaje sobie sprawę, że oligarcha @poroshenko nie ma szans w nowych wyborach. Stawia więc na innych oligarchów #Ukraina. Tak samo Deszczicia


- skomentował ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Trzaskowski złoży też wniosek o delegalizację KPP?
Jeśli nie podoba mu się tylko ON-R, a nie przeszkadza mu KPP to znaczy, że jest stronniczy, wybiórczo traktuje przytoczone wyżej artykuły Konstytucji i Kodeksu karnego oraz wyraźnie sympatyzuje z komunistami.
avatar
Przemysław
Jarasz

Lekarz ginekolog podejrzany o zgwałcenie pacjentki i molestowanie innych. Został zatrzymany przez policję
50-letni lekarz ginekolog z Zabrza jest podejrzany o zgwałcenie, a także doprowadzenie czterech pacjentek do poddania się tzw. innym czynnościom seksualnym. Został już zatrzymany przez miejscową policję prowadzącą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zabrzu. Podejrzany medyk został objęty m.in. policyjnym dozorem i absolutnym zakazem wykonywania zawodu. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Śledczy nie wykluczają, że ofiar lekarza może być więcej i apelują do kobiet, które mogły być pokrzywdzone przez zatrzymanego ginekologa, o zgłaszanie się na policję lub do prokuratury.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Jan Vincent Rostowski pluje pod wiatr
Ciekawe, kogo chciał obrazić i sprowokować Sztukmistrz z Londynu Jan Vincent Rostowski; Kornela Morawieckiego, premiera Mateusza Morawieckiego, a może śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w związku z 10-tą rocznicą jego odważnej akcji w Gruzji, swym ostatnim, głupawym i aroganckim wpisem w mediach społecznościowych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.