loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
ks.Isakowicz-Zaleski: Rząd Morawieckiego wie, że Poroszenko nie wygra wyborów.Stawia na innych oligarchów
Opublikowano dnia 16.07.2018 11:54
Jak donoszą ukraińskie - a teraz także i polskie - media, w Warszawie potajemnie spotkali się była ukraińska premier Julia Tymoszenko i ukraiński oligarcha Ihor Kołomojski. Zdaniem ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego polskie władze musiały wiedzieć o tym spotkaniu. 

screen YT
Plotki głoszą, że Tymoszenko i Kołomojski zawarli sojusz przeciwko Poroszence.
 

Takie spotkanie nie mogło się odbyć w #Warszawa bez wiedzy @MSZ_RP i ABW. Także bez wiedzy amb. @ADeshchytsia. Rząd @MorawieckiM z pewnością zdaje sobie sprawę, że oligarcha @poroshenko nie ma szans w nowych wyborach. Stawia więc na innych oligarchów #Ukraina. Tak samo Deszczicia


- skomentował ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Co łączy byłego I Sekretarza KC PZPR z dzisiejszym PSL?
Czas płynie, ustrój się zmienił, do polityki weszło od 1980 roku kilka pokoleń polityków, a w PSL (i zapewne nie tylko w tym ugrupowaniu) niechęć do poszerzania wiedzy nadal kwitnie.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.