loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Donald Trump i Władimir Putin rozpoczynają szczyt. Seria rozgrywek pomiędzy przywódcami
Opublikowano dnia 16.07.2018 13:30
W pałacu prezydenckim w Helsinkach odbywa się dzisiaj spotkanie Donalda Trumpa z Władimirem Putinem. Prezydent USA i prezydent Rosji najpierw porozmawiają w cztery oczy, po czym w szerszym gronie zjedzą roboczy lunch. Po godzinie 15 zaplanowana jest wspólna konferencja prasowa przywódców. Spotkanie poprzedziła swoista gra dyplomatyczna.

screen video


Początkowo wszystko wskazywało na to, że Donald Trump będzie musiał czekać na spóźniającego się Władimira Putina. Spotkanie miało zacząć się koło godziny 12. W tym czasie samolot z prezydentem Rosji dopiero lądował na lotnisku.
 

Ostatecznie to prezydent Stanów Zjednoczonych przyjechał na spotkanie kilkanaście minut po Władimirze Putinie. Szczyt rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem.
 

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Armia Wyzwolenia w sprawie rocznicy krwawego stłumienia Praskiej Wiosny
Dawni działacze podziemia niepodległościowego żądają „całej prawdy o oporze społeczeństwa polskiego przeciw dyktaturze komunistycznej”.
avatar
Jacek
Matysiak

Kwidzyn 1982 r.- przed pacyfikacją internowanych...
Wracając jednak do tematu, moje doświadczenia kwidzyńskie zaczęły się 2 sierpnia 1982 roku, kiedy w rozklekotanej więźniarce razem z grupą internowanych byłem wywożony z likwidowanego Ośrodka Odosobnienia w ZK w Łowiczu. Na ogół niepewne, smutne twarze, rozczarowane nie objęciem nas przez czerwoną amnestię z 22 lipca 1982 r., spoglądały z niepokojem na północny kierunek, w którym kierowały się głośne więźniarki. Za nami pozostawał ZK Łowicz ze swoim „urokiem” starych ciasnych cel i spacerników i wspaniałych tańczących za okratowanymi oknami mew na „przepustce” z położonego niedaleko jeziora Okręt.
avatar
Jerzy
Bukowski

Omijajcie Tatry do końca sierpnia!
Proszę wszystkich, którzy naprawdę kochają Tatry: nie przyjeżdżajcie do Zakopanego i okolic do końca szkolnych wakacji!
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.