loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Donald Trump i Władimir Putin rozpoczynają szczyt. Seria rozgrywek pomiędzy przywódcami
Opublikowano dnia 16.07.2018 13:30
W pałacu prezydenckim w Helsinkach odbywa się dzisiaj spotkanie Donalda Trumpa z Władimirem Putinem. Prezydent USA i prezydent Rosji najpierw porozmawiają w cztery oczy, po czym w szerszym gronie zjedzą roboczy lunch. Po godzinie 15 zaplanowana jest wspólna konferencja prasowa przywódców. Spotkanie poprzedziła swoista gra dyplomatyczna.

screen video


Początkowo wszystko wskazywało na to, że Donald Trump będzie musiał czekać na spóźniającego się Władimira Putina. Spotkanie miało zacząć się koło godziny 12. W tym czasie samolot z prezydentem Rosji dopiero lądował na lotnisku.
 

Ostatecznie to prezydent Stanów Zjednoczonych przyjechał na spotkanie kilkanaście minut po Władimirze Putinie. Szczyt rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem.
 

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Taśmy, Tusk, Berlin i … pomarańcze
Najpierw ogłasza się, ze na tych taśmach jest coś o kupowaniu mieszkań na słupa, po czym następnego dnia publikuje się taśmę, na której tego wątku jakoś nie ma. Ale medialne „grzanie” było, tytuły i oskarżenia pozostały.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Wg. wielu Polaków, niektórzy widok pięknych, polskich Tatr, winni oglądać tylko zza krat
Były minister, specjalista od wyprzedaży majątku narodowego, eurodeputowany PO J.Lewandowski w kontekście odzyskania przez Polskę i polski rząd kolejki na Kasprowy Wierch drwiąco oświadczył zdumionym Polakom, że „Naszych pięknych Tatr na szczęście nie trzeba nacjonalizować - repolonizować….”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.