loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
A. Andruszkiewicz: "Czy Pani Janda już potępiła to jak "świętowano" tytuł Mistrza Świata we Francji?"
Opublikowano dnia 16.07.2018 16:31
Poseł Wolnych i Solidarnych skonfrontował wypowiedź aktorki, której przeszkadzał "obłęd" polskich kibiców.

Youtube.com

– Czy Pani Janda już potępiła to jak "świętowano" tytuł Mistrza Świata we Francji? Czy jednak zniszczone samochody, ofiary śmiertelne i zdemolowane ulice w Paryżu przez imigrantów z Afryki, to w opinii Pani Jandy nic złego, w porównaniu do "obłędu" kibicujących Polaków? – napisał poseł.

 

Źródło: Twitter.com GT/k
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Umarł krakowski globtrotter
Grodecki zasłynął ułożonym przez siebie „Dekalogiem podróżnika”:
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.