loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Małgorzata Gersdorf "przerwała urlop i wróciła do pracy" w Sądzie Najwyższym
Opublikowano dnia 17.07.2018 16:32
Jak dowiedział się reporter RMF FM, prof. Małgorzata Gersdorf przerwała właśnie rzekomy urlop z powodu "dynamicznie zmieniającej się sytuacji w sądzie".

screen YT
Małgorzata Gersdorf planowała "powrócić do pełnienia obowiązków" na początku przyszłego tygodnia, jednak RMF FM donosi, że już dziś widziano ją w swoim biurze w budynku przy placu Krasińskich. Nie musi to jednak oznaczać, że będzie orzekała w sprawach toczących się w sądzie. Prezes sądu ma bardzo dużo obowiązków organizacyjnych i media donoszą, że prawdopodobnie na nich ma zamiar skupić się prof. Gersdorf.
 

Uprzejmie informuję, że dzisiaj - 17 lipca 2018 r. Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego prof. dr hab. Małgorzata Gersdorf przerwała urlop wypoczynkowy i powróciła do pracy 


- podał w specjalnym komunikacie rzecznik Sądu Najwyższego Michał Laskowski.


źródło: rmf24.pl

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Marsz totalnej opozycji na śmietnik historii
Święto Wojska Polskiego powinno być okazją do radości i dumy dla każdego, kto kocha naszą ojczyznę.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli ktoś zastanawia się nad upadkiem niemieckiego dziennikarstwa, spieszę z odpowiedzią
Jeśli ktoś się zastanawia - tak jak ja - nad nieprawdopodobnym wręcz upadkiem dziennikarstwa - i w ogóle mediów - u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli szuka tego przyczyny i próbuje się dowiedzieć, czy tak było zawsze, ewentualnie kiedy się to zaczęło, to odpowiedź jest właściwie tylko jedna: tak było zawsze.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Gospodarka w II kwartale także na „piątkę z plusem”
Wczoraj Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał tzw. szybki szacunek PKB w II kwartale tego roku, z którego wynika, że niewyrównany sezonowo wzrósł on realnie o 5,1% w stosunku do II kwartału 2017 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.