loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Małgorzata Gersdorf "przerwała urlop i wróciła do pracy" w Sądzie Najwyższym
Opublikowano dnia 17.07.2018 16:32
Jak dowiedział się reporter RMF FM, prof. Małgorzata Gersdorf przerwała właśnie rzekomy urlop z powodu "dynamicznie zmieniającej się sytuacji w sądzie".

screen YT
Małgorzata Gersdorf planowała "powrócić do pełnienia obowiązków" na początku przyszłego tygodnia, jednak RMF FM donosi, że już dziś widziano ją w swoim biurze w budynku przy placu Krasińskich. Nie musi to jednak oznaczać, że będzie orzekała w sprawach toczących się w sądzie. Prezes sądu ma bardzo dużo obowiązków organizacyjnych i media donoszą, że prawdopodobnie na nich ma zamiar skupić się prof. Gersdorf.
 

Uprzejmie informuję, że dzisiaj - 17 lipca 2018 r. Pierwszy Prezes Sądu Najwyższego prof. dr hab. Małgorzata Gersdorf przerwała urlop wypoczynkowy i powróciła do pracy 


- podał w specjalnym komunikacie rzecznik Sądu Najwyższego Michał Laskowski.


źródło: rmf24.pl

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Umarł krakowski globtrotter
Grodecki zasłynął ułożonym przez siebie „Dekalogiem podróżnika”:
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.