loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Hanna Lis o noszeniu wizerunku krzyża: Chyba lepiej zawiesić na szyi symbol miłości, niż Myszkę Miki
Opublikowano dnia 17.07.2018 18:24
W rozmowie z telewizją "Wirtualnej Polski" Hanna Lis przyznała, że jako katoliczka często nosi symbole religijne w roli ozdoby. 

screen video

Krzyż to jest motyw który pojawia się w modzie, natomiast ja nie mam z tym problemu, ponieważ jestem osobą wierzącą


- powiedziała Hanna Lis.
 

Dla mnie to nie jest tylko dodatek do sukienki. W domu, w szkatułce z biżuterią mam zestaw krzyży rodzinnych. Nie widzę z tym problemu jako osoba wierząca


- stwierdziła. 
 

Natomiast ci którzy nie są wierzący, a noszą krzyże... nie chcę tego potępiać, ale chyba lepiej zawiesić na szyi symbol miłości, symbol dobroci, chrześcijaństwa niż Myszkę Miki


- podsumowała Hanna Lis.

źródło: wp.pl

raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Umarł krakowski globtrotter
Grodecki zasłynął ułożonym przez siebie „Dekalogiem podróżnika”:
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.