loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Katarzyna Lubnauer: Referendum to nadmierne wzmocnienie wartości chrześcijańskich
Opublikowano dnia 20.07.2018 12:22
Szefowa Nowoczesnej, Katarzyna Lubnauer, skomentowała projekt Andrzeja Dudy dotyczący referendum konstytucyjnego. Nie spodobały jej się przede wszystkim pytania dotyczące programów socjalnych i religii.

screen yt

- Referendum to próba wpisania socjalnego państwa na zasiłku i nadmierne wzmocnienie wartości chrześcijańskich już obecnych w Konstytucji. Nowoczesna jest za liberalnym państwem dobrobytu i rozdziałem Kościoła i państwa

- napisała na Twitterze Lubnauer.

- Po za tym PAD łamie obecną konstytucję

- dodała.


mk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Umarł krakowski globtrotter
Grodecki zasłynął ułożonym przez siebie „Dekalogiem podróżnika”:
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.