loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Prof. Kazimierz Kik: Polacy popierają konsekwentną reformę sądownictwa
Opublikowano dnia 20.07.2018 14:13
Dziś w Sejmie odbywa się drugie czytanie projektu ustawy o SN, KRS, sądach i prokuraturze. Politolog prof. Kazimierz Kik, na antenie TVP Info, stwierdził, że uchwalenie ustawy o sądach przyspieszy zakończenie wielkiego sporu, jaki toczy się w Polsce.

screen yt

- Jedna strona sporu chce, żeby w kraju wszystko było tak, jak było dotąd. Druga z kolei chce, żeby w państwie było sprawniej. W sondażach wyborczych widać, kogo popierają Polacy. To pokazuje ich stanowisko do konsekwentnej reformy sądownictwa, którą akceptują i popierają

- stwierdził prof. Kazimierz Kik.

- Opozycja robi wszystko, co może, bo nie chce dopuścić do żadnego sukcesu PiS-u

- dodał politolog.mk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wychowawcza misja Chelsea
Zamiast karać swoich kibiców zakazami stadionowymi Chelsea będzie im organizować wycieczki edukacyjne do byłego niemieckiego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Szczyt UE czyli 0 do 3…
Trzy wyzwania − i trzy razy Unia podejmuje najgorsze z możliwych rozwiązań. A potem establiszment dziwi się, że ludzie głosują, jak głosują, a UE nie ma już praktycznie żadnego autorytetu.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.