loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Prof. Kazimierz Kik: Polacy popierają konsekwentną reformę sądownictwa
Opublikowano dnia 20.07.2018 14:13
Dziś w Sejmie odbywa się drugie czytanie projektu ustawy o SN, KRS, sądach i prokuraturze. Politolog prof. Kazimierz Kik, na antenie TVP Info, stwierdził, że uchwalenie ustawy o sądach przyspieszy zakończenie wielkiego sporu, jaki toczy się w Polsce.

screen yt

- Jedna strona sporu chce, żeby w kraju wszystko było tak, jak było dotąd. Druga z kolei chce, żeby w państwie było sprawniej. W sondażach wyborczych widać, kogo popierają Polacy. To pokazuje ich stanowisko do konsekwentnej reformy sądownictwa, którą akceptują i popierają

- stwierdził prof. Kazimierz Kik.

- Opozycja robi wszystko, co może, bo nie chce dopuścić do żadnego sukcesu PiS-u

- dodał politolog.mk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Trzaskowski złoży też wniosek o delegalizację KPP?
Jeśli nie podoba mu się tylko ON-R, a nie przeszkadza mu KPP to znaczy, że jest stronniczy, wybiórczo traktuje przytoczone wyżej artykuły Konstytucji i Kodeksu karnego oraz wyraźnie sympatyzuje z komunistami.
avatar
Przemysław
Jarasz

Lekarz ginekolog podejrzany o zgwałcenie pacjentki i molestowanie innych. Został zatrzymany przez policję
50-letni lekarz ginekolog z Zabrza jest podejrzany o zgwałcenie, a także doprowadzenie czterech pacjentek do poddania się tzw. innym czynnościom seksualnym. Został już zatrzymany przez miejscową policję prowadzącą śledztwo pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Zabrzu. Podejrzany medyk został objęty m.in. policyjnym dozorem i absolutnym zakazem wykonywania zawodu. Grozi mu kara do 12 lat więzienia. Śledczy nie wykluczają, że ofiar lekarza może być więcej i apelują do kobiet, które mogły być pokrzywdzone przez zatrzymanego ginekologa, o zgłaszanie się na policję lub do prokuratury.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Jan Vincent Rostowski pluje pod wiatr
Ciekawe, kogo chciał obrazić i sprowokować Sztukmistrz z Londynu Jan Vincent Rostowski; Kornela Morawieckiego, premiera Mateusza Morawieckiego, a może śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w związku z 10-tą rocznicą jego odważnej akcji w Gruzji, swym ostatnim, głupawym i aroganckim wpisem w mediach społecznościowych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.