loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
W domu nie było kotletów, dlatego wbił matce nóż w serce. Dziś usłyszał wyrok
Opublikowano dnia 20.07.2018 15:27
Do tragedii doszło 4 listopada ubiegłego roku w Gołębiu w powiecie puławskim. Piotr K. przyszedł do domu pod wpływem alkoholu i zaczął się awanturować. Powodem jego złości było to, że rodzina wyjadła mu wszystkie kotlety.

screen yt
W pewnym momencie mężczyzna sięgnął po nóż, który wbił w serce matki. Kobieta cudem przeżyła. W trakcie późniejszego procesu rodzicielka przebaczyła swojemu oprawcy.

Sąd w Lublinie skazał dziś Piotra K. na 4 lata pozbawienia wolności w systemie terapeutycznym dla osób uzależnionych od alkoholu. mk/źródło: kurierlubelski.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Marsz totalnej opozycji na śmietnik historii
Święto Wojska Polskiego powinno być okazją do radości i dumy dla każdego, kto kocha naszą ojczyznę.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli ktoś zastanawia się nad upadkiem niemieckiego dziennikarstwa, spieszę z odpowiedzią
Jeśli ktoś się zastanawia - tak jak ja - nad nieprawdopodobnym wręcz upadkiem dziennikarstwa - i w ogóle mediów - u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli szuka tego przyczyny i próbuje się dowiedzieć, czy tak było zawsze, ewentualnie kiedy się to zaczęło, to odpowiedź jest właściwie tylko jedna: tak było zawsze.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Gospodarka w II kwartale także na „piątkę z plusem”
Wczoraj Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał tzw. szybki szacunek PKB w II kwartale tego roku, z którego wynika, że niewyrównany sezonowo wzrósł on realnie o 5,1% w stosunku do II kwartału 2017 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.