loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
W domu nie było kotletów, dlatego wbił matce nóż w serce. Dziś usłyszał wyrok
Opublikowano dnia 20.07.2018 15:27
Do tragedii doszło 4 listopada ubiegłego roku w Gołębiu w powiecie puławskim. Piotr K. przyszedł do domu pod wpływem alkoholu i zaczął się awanturować. Powodem jego złości było to, że rodzina wyjadła mu wszystkie kotlety.

screen yt
W pewnym momencie mężczyzna sięgnął po nóż, który wbił w serce matki. Kobieta cudem przeżyła. W trakcie późniejszego procesu rodzicielka przebaczyła swojemu oprawcy.

Sąd w Lublinie skazał dziś Piotra K. na 4 lata pozbawienia wolności w systemie terapeutycznym dla osób uzależnionych od alkoholu. mk/źródło: kurierlubelski.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Putin w Soczi – „My pójdziemy do raju a oni po prostu zdechną”
Wczoraj zakończyło się w Soczi jubileuszowe, bo 15-te, spotkanie Klubu Wałdajskiego. Jego zwieńczeniem było publiczne wystąpienie prezydenta Putina, co nie jest szczególnie oryginalne, bo Putin, będący jednym z twórców tego klubu zrzeszającego najwybitniejszych rosyjskich i międzynarodowych specjalistów spraw międzynarodowych, występuje na spotkaniach Wałdaju, regularnie, co rok. Gdybym wystąpienie rosyjskiego prezydenta miał określić jednym zdaniem, to powiedziałbym, że mamy do czynienia z deklaracją wyczekiwania na ruch rywali.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Księża są naszymi braćmi
I stało się. Ustanowiono dzień 19 października Narodowym Dniem Pamięci Kapłanów Niezłomnych i świętem państwowym. Sejm podjął decyzję o uhonorowaniu „prześladowanych księży, niezłomnych obrońców wiary chrześcijańskiej i niepodległej Polski”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Umarł krakowski globtrotter
Grodecki zasłynął ułożonym przez siebie „Dekalogiem podróżnika”:
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.