loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Cenckiewicz publikuje rozmowę SB-ków z Walentynowicz: "Wałęsa jest, a pani w encyklopedii nie będzie"
Opublikowano dnia 21.07.2018 01:27
- Widzi pani, Wałęsa już jest w encyklopedii, a pani tam nie ma i nigdy nie będzie. Wiedzieliśmy o tym już w 1980 roku - mówi SB-ek do Anny Walentynowicz we fragmencie rozmowy z 1984 roku opublikowanym przez prof. Sławomira Cenckiewicza

screen YouTube

- 19 I 1984 r., Lubliniec, ze stenogramu z rozmowy przeprowadzonej z Anną Walentynowicz w Zakładzie Karnym w Lublińcu przez funkcjonariuszy SB kpt. Józefa Buraka i kpt. Andrzeja Czernysa


- pisze prof. Sławomir Cenckiewicz
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Oligofagizm szarańczy czyli ósma plaga egipska
„Bóg pogroził ludowi, ale z wiarą praca rozbraja Jego gniewy i klęskę odwraca” – motto na jedynym w świecie pomniku szarańczy w Zwierzyńcu. Pomnik ma prosty kształt rzymskiego sarkofagu na którym wykuta jest data i nazwy okolicznych wsi, które dotknęła ta niszczycielska plaga.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wychowawcza misja Chelsea
Zamiast karać swoich kibiców zakazami stadionowymi Chelsea będzie im organizować wycieczki edukacyjne do byłego niemieckiego obozu zagłady Auschwitz-Birkenau.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Szczyt UE czyli 0 do 3…
Trzy wyzwania − i trzy razy Unia podejmuje najgorsze z możliwych rozwiązań. A potem establiszment dziwi się, że ludzie głosują, jak głosują, a UE nie ma już praktycznie żadnego autorytetu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.