loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
"Rz" nieoficjalnie: Schetyna, Lubnauer mają nowego kandydata na prezydenta Wrocławia.Ujazdowski porzucony
Opublikowano dnia 22.07.2018 23:06
Rzeczpospolita, opierając się na nieoficjalnych źródłach, twierdzi, że na poniedziałkowej konferencji prasowej, Grzegorz Schetyna i Katarzyna Lubnauer mają ogłosić wspólnego kandydata na prezydenta Wrocławia, i że będzie to kandydat wskazany przez Nowoczesną. Problem w tym, że do tej pory kandydatem Platformy był Kazimierz Michał Ujazdowski, który opuścił szeregi Prawa i Sprawiedliwości. Jako pierwsza informację miała podać Gazeta Wrocławska.

screen YouTube
Wcześniej oficjalnym kandydatem Nowoczesnej na prezydenta Wrocławia był Michał Jaros, który rozważa również start jako kandydat niezależny, a nawet wystąpienie z partii. Inną opcją miałoby być poparcie Jacka Sutryka, kandydata wspieranego przez Rafała Dudkiewicza, obecnie dyrektora jednego z departamentów w urzędzie miejskim.

Którakolwiek by to jednak kandydatura nie była, Kazimierz Michał Ujazdowski zapewne straci szanse na wrocławską prezydenturę.

Źródło: RP.pl/k
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Marsz totalnej opozycji na śmietnik historii
Święto Wojska Polskiego powinno być okazją do radości i dumy dla każdego, kto kocha naszą ojczyznę.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli ktoś zastanawia się nad upadkiem niemieckiego dziennikarstwa, spieszę z odpowiedzią
Jeśli ktoś się zastanawia - tak jak ja - nad nieprawdopodobnym wręcz upadkiem dziennikarstwa - i w ogóle mediów - u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli szuka tego przyczyny i próbuje się dowiedzieć, czy tak było zawsze, ewentualnie kiedy się to zaczęło, to odpowiedź jest właściwie tylko jedna: tak było zawsze.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Gospodarka w II kwartale także na „piątkę z plusem”
Wczoraj Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał tzw. szybki szacunek PKB w II kwartale tego roku, z którego wynika, że niewyrównany sezonowo wzrósł on realnie o 5,1% w stosunku do II kwartału 2017 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.