loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[Sprawa S. Garmo] Jerzy Kwaśniewski: Negatywna decyzja MSZ to dzieło byłego wiceszefa MSW
Opublikowano dnia 29.07.2018 16:31
Ciekawe informacje upublicznił prezes Ordo Iuris. Wynika z nich, że w MSZ decyzje strategiczne podejmują ludzie poprzedniej władzy.

YT, print screen

Pozytywna dla Silje Garmo decyzja Urzędu ds. Cudzoziemców została wydana przez Szefa Urzędu powołanego jeszcze w 2007 przez premiera Kaczyńskiego. Negatywna opinia MSZ to dzieło P. Stachańczyka, który trafił do MSZ po pełnieniu funkcji wiceministra spraw wewn. w latach 2007-2015…

- napisał prezes Instytutu Ordo Iuris.

 

adg

źródło: TT


 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.