loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Witold Gadowski: Pani Kozlowska została ciupasem odprawiona do Kijowa. Gromkie brawa
Opublikowano dnia 15.08.2018 22:10
- Ludmyła Kozlowska, prywatnie żona Bartosz Kramka, szefowa (de facto) fundacji Otwarty Dialog, dziś już wiemy, że pieniądze na Otwarty Dialog płyną z różnych źródeł (...) Fundacja Otwarty Dialog stała się słynna w momencie, w którym ogłosiła szenastopunktowy plan obalenia rządu PiS i stworzenia "Majdanu w Warszawie". Autorem nominalnym tego ścierwoplanu był niejaki Bartosz Kramek mąż pani Kozlowskiej, no ale pani Kozlowska była takim spiritus movens tego całego interesiku w Warszawie i w Brukseli - mówił red. Witold Gadowski w swoim kolejnym Komentarzu Tygodnia

screen YouTube

- Na raz na tym lotnisku w Zaventem urzędnik prosi panią Kozlowską do siebie i mówi: "Pani ma właściwie nakaz opuszczenia Unii Europejskiej jako osoba niepożądana. Polskie władze wpisały panią do rejestru. Tajnie, ale wpisały". Pani Kozlowska spędziła całą noc na lotnisku, a potem ciupasem została odprawiona do Kijowa, czyli wróciła tam gdzie jej miejsce. Wywalili ją wreszcie z Polski i z Unii Europejskiej. I drugie brawo dla polskiego rządu. Gromkie brawo. Wreszcie robicie to czego od Was oczekujemy.


- mówi Witold Gadowski

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Więcej dyskrecji, panowie generałowie i oficerowie!
Stara zasada głosi, że armia powinna być „wielkim niemową”.
avatar
Marian
Panic

M. Panic: Szkalowanie Polski w niemieckich mediach to świadoma, sterowana odgórnie państwowa propaganda
To uporczywe zrównywanie Polski z Turcją, ta niezwykła wręcz częstotliwość pojawiania się tego niczym nie uzasadnionego zrównania, nie mówiąc już o innych kłamstwach nagminnie występujących w niemieckich mediach na temat naszego kraju, świadczy nie tylko o stanie tychże mediów, ale i o totalnej degrengoladzie ich elit - ich całkowitym upolitycznieniu i oderwaniu od rzeczywistości. Nikt mnie nie przekona, że stoi za tym jedynie ignorancja i bezmyślność, że brak im wiedzy i rozeznania, a już zwłaszcza, że jest to tylko jakiś margines.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.