loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Witold Gadowski: Pani Kozlowska została ciupasem odprawiona do Kijowa. Gromkie brawa
Opublikowano dnia 15.08.2018 22:10
- Ludmyła Kozlowska, prywatnie żona Bartosz Kramka, szefowa (de facto) fundacji Otwarty Dialog, dziś już wiemy, że pieniądze na Otwarty Dialog płyną z różnych źródeł (...) Fundacja Otwarty Dialog stała się słynna w momencie, w którym ogłosiła szenastopunktowy plan obalenia rządu PiS i stworzenia "Majdanu w Warszawie". Autorem nominalnym tego ścierwoplanu był niejaki Bartosz Kramek mąż pani Kozlowskiej, no ale pani Kozlowska była takim spiritus movens tego całego interesiku w Warszawie i w Brukseli - mówił red. Witold Gadowski w swoim kolejnym Komentarzu Tygodnia

screen YouTube

- Na raz na tym lotnisku w Zaventem urzędnik prosi panią Kozlowską do siebie i mówi: "Pani ma właściwie nakaz opuszczenia Unii Europejskiej jako osoba niepożądana. Polskie władze wpisały panią do rejestru. Tajnie, ale wpisały". Pani Kozlowska spędziła całą noc na lotnisku, a potem ciupasem została odprawiona do Kijowa, czyli wróciła tam gdzie jej miejsce. Wywalili ją wreszcie z Polski i z Unii Europejskiej. I drugie brawo dla polskiego rządu. Gromkie brawo. Wreszcie robicie to czego od Was oczekujemy.


- mówi Witold Gadowski

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jacek
Matysiak

Jacek Matysiak: Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Nasi wrogowie chcą słabej Polski
Jako historyk o specjalizacji „archiwistyka” polecam dziś wywiad, który przeprowadziła ze mną dla telewizji wPolsce.tv red. Edyta Hołdyńska. Niech jednak nikogo nie zmyli rzekomo nieaktualna tematyka Marszu Niepodległości - po pierwsze przewidziałem, że Biało-Czerwony Marsz będzie bardzo spokojny, bez zadym i zamieszek, ale po drugie - co ważniejsze - mówię o tym komu zależy na skłócaniu Polaków i na tym, żeby Rzplita była słabym państwem ....
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.