loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Dramat w Darłówku: Fala porwała rodzeństwo. 14-latek nie żyje
Opublikowano dnia 16.08.2018 07:46
14-letni chłopiec zmarł wczoraj około godziny 20 w szpitalu. Jego rodzeństwo wciąż jest poszukiwane.

Źródło: screen YouTube
W Darłowie w Zachodniopomorskiem morze porwało trójkę rodzeństwa. Mimo akcji poszukiwawczej dwojga z nich, 11-letniej dziewczynki i 13-letniego chłopca, nie udało się odnaleźć. Uratowane z morza najstarsze dziecko zmarło w szpitalu we wtorek około godz. 20.

Ze względu na trudne warunki atmosferyczne ratownicy zmuszeni byli przerwać poszukiwania pozostałych dzieci. Z najnowszych informacji wynika, że akcja nie zostanie dziś wznowiona. – Są złe warunki, zbyt wysokie fale. Jeśli pogoda na to pozwoli to dziś wznowimy poszukiwania – powiedział w środę w rozmowie z portalem tvp.info Damian Herman z Centrum Koordynacji Ratownictwa Wodnego w Szczecinie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na niestrzeżonej plaży dzieci przebywały z matką. W pewnej chwili kobieta odeszła do młodszego dziecka, bawiącego się na plaży. Wtedy rodzeństwo zniknęło pod wodą. Rodzina przyjechała z Wielkopolski.

Źródło: TVP Info
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.