loading
Proszę czekać...
Dramat w Darłówku: Fala porwała rodzeństwo. 14-latek nie żyje
Opublikowano dnia 16.08.2018 07:46
14-letni chłopiec zmarł wczoraj około godziny 20 w szpitalu. Jego rodzeństwo wciąż jest poszukiwane.

Źródło: screen YouTube
W Darłowie w Zachodniopomorskiem morze porwało trójkę rodzeństwa. Mimo akcji poszukiwawczej dwojga z nich, 11-letniej dziewczynki i 13-letniego chłopca, nie udało się odnaleźć. Uratowane z morza najstarsze dziecko zmarło w szpitalu we wtorek około godz. 20.

Ze względu na trudne warunki atmosferyczne ratownicy zmuszeni byli przerwać poszukiwania pozostałych dzieci. Z najnowszych informacji wynika, że akcja nie zostanie dziś wznowiona. – Są złe warunki, zbyt wysokie fale. Jeśli pogoda na to pozwoli to dziś wznowimy poszukiwania – powiedział w środę w rozmowie z portalem tvp.info Damian Herman z Centrum Koordynacji Ratownictwa Wodnego w Szczecinie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że na niestrzeżonej plaży dzieci przebywały z matką. W pewnej chwili kobieta odeszła do młodszego dziecka, bawiącego się na plaży. Wtedy rodzeństwo zniknęło pod wodą. Rodzina przyjechała z Wielkopolski.

Źródło: TVP Info
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
dr Piotr
Łysakowski

Dr Piotr Łysakowski: Mitteleuropa
Ten tekst pisałem kilka lat temu – po dodaniu paru wątków dziś nadal wydaje się aktualny (przy uwzględnieniu upływu czasu).
avatar
Jacek
Matysiak

Jacek Matysiak: Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.