loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[SONDAŻ] Minimalna przewaga Trzaskowskiego nad Jakim
Opublikowano dnia 16.08.2018 07:59
Patryk Jaki, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prazydenta Warszawy ma niemal tyle samo głosów poparcia co jego główny rywal z PO, Rafał Trzaskowskim, wynika z najnowszego sondażu CBM Indicator dla „Wiadomości” TVP1.

Marcin Żeglińśki
Najwięcej, bo 39,1 proc. uczestników badania wskazało Rafała Trzaskowskiego jako tego, który ich zdaniem powinien zarządzać stołecznym ratuszem. Blisko za posłem PO uplasował się kandydat Zjednoczonej Prawicy Patryk Jaki – 37,3 proc. badanych zamierza oddać swój głos właśnie na niego.

9,8 proc. badanych nie wie jeszcze, na kogo odda swój głos w stolicy 21 października.

Źródło: TVP Info
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Ławrow w Bośni, czyli rozgrywka o Donbas wchodzi w nową fazę
Rosyjski minister spraw zagranicznych Ławrow odwiedził stolicę Bośni i Hercegowiny Sarajewo oraz Banja Lukę, stolicę Republiki Serbskiej wchodzącej w skład tego federacyjnego kraju o najbardziej, jak piszą dziennikarze Timesa, skomplikowanym systemie rządów w Europie. Jest on spuścizną pokoju w Dayton, który kończył wojnę na Bałkanach i jednocześnie starał się zbudować kruchy modus vivendi w tym podzielonym, na kantory etniczne kraju. Wizyta jest istotna z kilku powodów, o których trzeba napisać. 
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog zamiast preambuły?
Zgodnie z procedurą petycja zostanie rozpatrzona przez Komisję Praw Człowieka, Praworządności i Petycji.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gdzie jest ojczyzna Frasyniuka?
"Dla naszego dobra, w obronie Konstytucji, niech nas skarżą do TSUE."
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.