loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[SONDAŻ] Minimalna przewaga Trzaskowskiego nad Jakim
Opublikowano dnia 16.08.2018 07:59
Patryk Jaki, kandydat Zjednoczonej Prawicy na prazydenta Warszawy ma niemal tyle samo głosów poparcia co jego główny rywal z PO, Rafał Trzaskowskim, wynika z najnowszego sondażu CBM Indicator dla „Wiadomości” TVP1.

Marcin Żeglińśki
Najwięcej, bo 39,1 proc. uczestników badania wskazało Rafała Trzaskowskiego jako tego, który ich zdaniem powinien zarządzać stołecznym ratuszem. Blisko za posłem PO uplasował się kandydat Zjednoczonej Prawicy Patryk Jaki – 37,3 proc. badanych zamierza oddać swój głos właśnie na niego.

9,8 proc. badanych nie wie jeszcze, na kogo odda swój głos w stolicy 21 października.

Źródło: TVP Info
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jak zjeść lokalne konfitury polityczne i nie wylecieć z partii?
Liderzy, a także szefowie wojewódzkich struktur Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego muszą nieustannie przypominać działaczom terenowym, że wykluczone są jakiekolwiek alianse z politycznym wrogiem.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Źdźbło w polskim oku – belka w…
W dniu gdy niemieccy politycy zaczynają drążyć temat reformy wymiaru sprawiedliwości w Polsce w kontekście sporu Bruksela (czy Luksemburg) – Warszawa, jestem zmuszony przypomnieć, że właśnie jedne z liderów frakcji CDU w Bundestagu, a więc urzędujący polityk został wybrany na wiceszefa Trybunału Konstytucyjnego RFN – już wiadomo, że za rok ma zastąpić prezesa tegoż Trybunału w Karlsruhe, gdy ten przejdzie na emeryturę. Zatem akurat u naszego zachodniego sąsiada ta ingerencja polityków w wymiar sprawiedliwości jest dużo większa niż u nas.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk w roli Pytii
Od tygodnia dogłębnej analizie podlega przemówienie, które wygłosił przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk na Łódzkich Igrzyskach Wolności.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.