loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Michael Schumacher przewieziony na Majorkę. W jakim jest stanie?
Opublikowano dnia 16.08.2018 10:00
Szwajcarski magazyn „L'Illustre” poinformował, że Michael Schumacher został przewieziony na Majorkę. Sportowiec wcześniej znajdował się w Szwajcarii. Pojawiły się również nowe informacje na temat zdrowia kierowcy.

Youtube.com
Stan Schumachera miał nie ulec poprawie. Na Majorce Schumacher zamieszkał w domu, który został zakupiony w lipcu przez jego żonę – Corinnę. Informację o tym przekazała burmistrz kurortu Andratx – Katia Rouarch. – Mogę potwierdzić, że Michael Schumacher trafił do naszego miasta – powiedziała burmistrz.

Przypominamy, że Michael Schumacher uległ w grudniu 2013 r. wypadkowi podczas jazdy na nartach we francuskich Alpach. Kierowca zjechał poza szlak i uderzył głową w skałę, doznając poważnego urazu głowy.

Oficjalnie niewiele wiadomo na temat stanu zdrowia Niemca – rodzina nie chce udzielać komentarzy.
Dom w którym zamieszkał sportowiec został nabyty przez jego żonę od prezesa Realu Madryt, Florentino Pereza za 30 mln dolarów. Dom otoczony jest potężnym murem, a rezydencja składa się z domu, ogrodu, basenów i lotniska dla helikopterów.

Źródło: wprost.pl
kos
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Ławrow w Bośni, czyli rozgrywka o Donbas wchodzi w nową fazę
Rosyjski minister spraw zagranicznych Ławrow odwiedził stolicę Bośni i Hercegowiny Sarajewo oraz Banja Lukę, stolicę Republiki Serbskiej wchodzącej w skład tego federacyjnego kraju o najbardziej, jak piszą dziennikarze Timesa, skomplikowanym systemie rządów w Europie. Jest on spuścizną pokoju w Dayton, który kończył wojnę na Bałkanach i jednocześnie starał się zbudować kruchy modus vivendi w tym podzielonym, na kantory etniczne kraju. Wizyta jest istotna z kilku powodów, o których trzeba napisać. 
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog zamiast preambuły?
Zgodnie z procedurą petycja zostanie rozpatrzona przez Komisję Praw Człowieka, Praworządności i Petycji.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gdzie jest ojczyzna Frasyniuka?
"Dla naszego dobra, w obronie Konstytucji, niech nas skarżą do TSUE."
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.