loading
Proszę czekać...
Michael Schumacher przewieziony na Majorkę. W jakim jest stanie?
Opublikowano dnia 16.08.2018 10:00
Szwajcarski magazyn „L'Illustre” poinformował, że Michael Schumacher został przewieziony na Majorkę. Sportowiec wcześniej znajdował się w Szwajcarii. Pojawiły się również nowe informacje na temat zdrowia kierowcy.

Youtube.com
Stan Schumachera miał nie ulec poprawie. Na Majorce Schumacher zamieszkał w domu, który został zakupiony w lipcu przez jego żonę – Corinnę. Informację o tym przekazała burmistrz kurortu Andratx – Katia Rouarch. – Mogę potwierdzić, że Michael Schumacher trafił do naszego miasta – powiedziała burmistrz.

Przypominamy, że Michael Schumacher uległ w grudniu 2013 r. wypadkowi podczas jazdy na nartach we francuskich Alpach. Kierowca zjechał poza szlak i uderzył głową w skałę, doznając poważnego urazu głowy.

Oficjalnie niewiele wiadomo na temat stanu zdrowia Niemca – rodzina nie chce udzielać komentarzy.
Dom w którym zamieszkał sportowiec został nabyty przez jego żonę od prezesa Realu Madryt, Florentino Pereza za 30 mln dolarów. Dom otoczony jest potężnym murem, a rezydencja składa się z domu, ogrodu, basenów i lotniska dla helikopterów.

Źródło: wprost.pl
kos
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jak zjeść lokalne konfitury polityczne i nie wylecieć z partii?
Liderzy, a także szefowie wojewódzkich struktur Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego muszą nieustannie przypominać działaczom terenowym, że wykluczone są jakiekolwiek alianse z politycznym wrogiem.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: Źdźbło w polskim oku – belka w…
W dniu gdy niemieccy politycy zaczynają drążyć temat reformy wymiaru sprawiedliwości w Polsce w kontekście sporu Bruksela (czy Luksemburg) – Warszawa, jestem zmuszony przypomnieć, że właśnie jedne z liderów frakcji CDU w Bundestagu, a więc urzędujący polityk został wybrany na wiceszefa Trybunału Konstytucyjnego RFN – już wiadomo, że za rok ma zastąpić prezesa tegoż Trybunału w Karlsruhe, gdy ten przejdzie na emeryturę. Zatem akurat u naszego zachodniego sąsiada ta ingerencja polityków w wymiar sprawiedliwości jest dużo większa niż u nas.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Tusk w roli Pytii
Od tygodnia dogłębnej analizie podlega przemówienie, które wygłosił przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk na Łódzkich Igrzyskach Wolności.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.