loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Internauci i dziennikarze kometują antypisowskie billboardy: "PiS wziął miliony i rozdał je dzieciom"
Opublikowano dnia 18.08.2018 12:24
Na ulicach miast zawisły w tym tygodniu liczne billboardy przedstawiające postać Jarosława Kaczyńskiego podpisane hasłami "PiS wziął miliony i...". Pojawiły się one w ramach antyrządowej kampanii opozycji, Koalicji Obywatelskiej PO i Nowoczesnej.

grafika modyfikowana
Internauci i dziennikarze licznie komentowali sprawę kontrowersyjnej kampanii. Opinie te czasem przybierały formę poważną, czasem żartobliwą.
 
adg

źródło: TT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
dr Piotr
Łysakowski

Dr Piotr Łysakowski: Mitteleuropa
Ten tekst pisałem kilka lat temu – po dodaniu paru wątków dziś nadal wydaje się aktualny (przy uwzględnieniu upływu czasu).
avatar
Jacek
Matysiak

Jacek Matysiak: Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.