loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] "Odejdź stąd, szczylu jeden". Polityk PiS ostro do dziennikarza TVN
Opublikowano dnia 20.08.2018 10:07
Szef sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba w ostrych słowach zwrócił się do dziennikarza TVN. Incydent zarejestrowały kamery.

screen YT
Do sytuacji doszło w niedzielę podczas wizyty premiera Mateusza Morawieckiego w Sandomierzu. Kamera TVN zarejestrowała, jak obok grupy osób idących z Mateuszem Morawieckim pojawił się nagle dziennikarz TVN. Wtedy do akcji wkroczył Tomasz Poręba, który odepchnął dziennikarza i zwrócił się do niego w ostrych słowach.
 

Odejdź stąd! Powiedziałem ci coś, tak? Szczylu jeden 


- powiedział Poręba. 
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Więcej dyskrecji, panowie generałowie i oficerowie!
Stara zasada głosi, że armia powinna być „wielkim niemową”.
avatar
Marian
Panic

M. Panic: Szkalowanie Polski w niemieckich mediach to świadoma, sterowana odgórnie państwowa propaganda
To uporczywe zrównywanie Polski z Turcją, ta niezwykła wręcz częstotliwość pojawiania się tego niczym nie uzasadnionego zrównania, nie mówiąc już o innych kłamstwach nagminnie występujących w niemieckich mediach na temat naszego kraju, świadczy nie tylko o stanie tychże mediów, ale i o totalnej degrengoladzie ich elit - ich całkowitym upolitycznieniu i oderwaniu od rzeczywistości. Nikt mnie nie przekona, że stoi za tym jedynie ignorancja i bezmyślność, że brak im wiedzy i rozeznania, a już zwłaszcza, że jest to tylko jakiś margines.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.