loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] "Odejdź stąd, szczylu jeden". Polityk PiS ostro do dziennikarza TVN
Opublikowano dnia 20.08.2018 10:07
Szef sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości Tomasz Poręba w ostrych słowach zwrócił się do dziennikarza TVN. Incydent zarejestrowały kamery.

screen YT
Do sytuacji doszło w niedzielę podczas wizyty premiera Mateusza Morawieckiego w Sandomierzu. Kamera TVN zarejestrowała, jak obok grupy osób idących z Mateuszem Morawieckim pojawił się nagle dziennikarz TVN. Wtedy do akcji wkroczył Tomasz Poręba, który odepchnął dziennikarza i zwrócił się do niego w ostrych słowach.
 

Odejdź stąd! Powiedziałem ci coś, tak? Szczylu jeden 


- powiedział Poręba. 
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jacek
Matysiak

Jacek Matysiak: Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Nasi wrogowie chcą słabej Polski
Jako historyk o specjalizacji „archiwistyka” polecam dziś wywiad, który przeprowadziła ze mną dla telewizji wPolsce.tv red. Edyta Hołdyńska. Niech jednak nikogo nie zmyli rzekomo nieaktualna tematyka Marszu Niepodległości - po pierwsze przewidziałem, że Biało-Czerwony Marsz będzie bardzo spokojny, bez zadym i zamieszek, ale po drugie - co ważniejsze - mówię o tym komu zależy na skłócaniu Polaków i na tym, żeby Rzplita była słabym państwem ....
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.