loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Jacek Saryusz-Wolski wylicza wszystkie grzechy Jean-Claude Junckera
Opublikowano dnia 12.09.2018 11:20
Jean-Claude Juncker, Szef Komisji Europejskiej, wygłosił przed Parlamentem Europejskim orędzie o stanie Unii Europejskiej. Bezkompromisowo okres rządów Junckera ocenił polski europarlamentarzysta - Jacek Saryusz-Wolski.

screen YT
Do głównych grzechów okres sprawowania władzy przez Junckera Jacek Saryusz-Wolski zalicza to że Unia jest podzielona na osiach północ - południe i wschód- zachód, to, że doszło do Brexitu, a poszczególne państwa są skłócone, zapanowała stagnacja w dalszym rozszerzeniu w kierunku bałkańskim, doprowadzono do budowy Nord Stream II, a sam sojusz jest słaby w stosunku do Rosji
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Więcej dyskrecji, panowie generałowie i oficerowie!
Stara zasada głosi, że armia powinna być „wielkim niemową”.
avatar
Marian
Panic

M. Panic: Szkalowanie Polski w niemieckich mediach to świadoma, sterowana odgórnie państwowa propaganda
To uporczywe zrównywanie Polski z Turcją, ta niezwykła wręcz częstotliwość pojawiania się tego niczym nie uzasadnionego zrównania, nie mówiąc już o innych kłamstwach nagminnie występujących w niemieckich mediach na temat naszego kraju, świadczy nie tylko o stanie tychże mediów, ale i o totalnej degrengoladzie ich elit - ich całkowitym upolitycznieniu i oderwaniu od rzeczywistości. Nikt mnie nie przekona, że stoi za tym jedynie ignorancja i bezmyślność, że brak im wiedzy i rozeznania, a już zwłaszcza, że jest to tylko jakiś margines.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wybite okno też można dobrze wykorzystać
Warto wyciągnąć odpowiednią naukę z tej lekcji.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.