loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Jacek Saryusz-Wolski wylicza wszystkie grzechy Jean-Claude Junckera
Opublikowano dnia 12.09.2018 11:20
Jean-Claude Juncker, Szef Komisji Europejskiej, wygłosił przed Parlamentem Europejskim orędzie o stanie Unii Europejskiej. Bezkompromisowo okres rządów Junckera ocenił polski europarlamentarzysta - Jacek Saryusz-Wolski.

screen YT
Do głównych grzechów okres sprawowania władzy przez Junckera Jacek Saryusz-Wolski zalicza to że Unia jest podzielona na osiach północ - południe i wschód- zachód, to, że doszło do Brexitu, a poszczególne państwa są skłócone, zapanowała stagnacja w dalszym rozszerzeniu w kierunku bałkańskim, doprowadzono do budowy Nord Stream II, a sam sojusz jest słaby w stosunku do Rosji
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jacek
Matysiak

Jacek Matysiak: Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Nasi wrogowie chcą słabej Polski
Jako historyk o specjalizacji „archiwistyka” polecam dziś wywiad, który przeprowadziła ze mną dla telewizji wPolsce.tv red. Edyta Hołdyńska. Niech jednak nikogo nie zmyli rzekomo nieaktualna tematyka Marszu Niepodległości - po pierwsze przewidziałem, że Biało-Czerwony Marsz będzie bardzo spokojny, bez zadym i zamieszek, ale po drugie - co ważniejsze - mówię o tym komu zależy na skłócaniu Polaków i na tym, żeby Rzplita była słabym państwem ....
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.