loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Małgorzata Gersdorf: Ja dzisiaj pokieruję pracami Sądu Najwyższego
Opublikowano dnia 12.09.2018 12:09
Na Twitterze Obywateli RP pojawiło się nagranie video, na którym można obejrzeć rozmowę dziennikarza RMF FM Patryka Michalskiego z Małgorzatą Gersdorf. Wynika z niego, że w dniu dzisiejszym pracami Sądu Najwyższego kierować zamierza Małgorzata Gersdorf.

screen video

Czy zaplanowane na dzisiaj rozprawy się odbędą? Z udziałem tych sędziów, którzy nie dostali dotychczas żadnych informacji?


- zapytał reporter.
 

Będzie decydował skład, jeszcze nie mamy tych decyzji na papierze więc prawdopodobnie tak, odbędą się, takie jest moje zdanie


- odparła Małgorzata Gersdorf.
 

A kto dzisiaj będzie kierował pracami?


- dopytywał Patryk Michalski.
 

Ja 


- odpowiedziała była I prezes Sądu Najwyższego.
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.