loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Małgorzata Gersdorf: Ja dzisiaj pokieruję pracami Sądu Najwyższego
Opublikowano dnia 12.09.2018 12:09
Na Twitterze Obywateli RP pojawiło się nagranie video, na którym można obejrzeć rozmowę dziennikarza RMF FM Patryka Michalskiego z Małgorzatą Gersdorf. Wynika z niego, że w dniu dzisiejszym pracami Sądu Najwyższego kierować zamierza Małgorzata Gersdorf.

screen video

Czy zaplanowane na dzisiaj rozprawy się odbędą? Z udziałem tych sędziów, którzy nie dostali dotychczas żadnych informacji?


- zapytał reporter.
 

Będzie decydował skład, jeszcze nie mamy tych decyzji na papierze więc prawdopodobnie tak, odbędą się, takie jest moje zdanie


- odparła Małgorzata Gersdorf.
 

A kto dzisiaj będzie kierował pracami?


- dopytywał Patryk Michalski.
 

Ja 


- odpowiedziała była I prezes Sądu Najwyższego.
 
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
dr Piotr
Łysakowski

Dr Piotr Łysakowski: Mitteleuropa
Ten tekst pisałem kilka lat temu – po dodaniu paru wątków dziś nadal wydaje się aktualny (przy uwzględnieniu upływu czasu).
avatar
Jacek
Matysiak

Jacek Matysiak: Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.