loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Studenci tyli na potęgę, bo nie chcieli do wojska
Opublikowano dnia 12.09.2018 16:23
12 studentów z Korei Południowej usłyszało zarzut próby uniknięcia obowiązkowej służby wojskowej poprzez szybkie nabieranie na wadze. Oskarżeni podkreślają, że służba wojskowa mogłaby zniszczyć ich karierę muzyczną, bowiem wszyscy są studentami uczelni muzycznej.

Źródło: screen YouTube

"Administracja ds. sił wojskowych przeprowadzi dokładne śledztwo ws. uchylania się od obowiązkowej służby wojskowej i ukarzemy sprawców dla przykładu, by sprawiedliwa i powszechna kultura służby wojskowej mogła trwać" - napisały władze w wydanym oświadczeniu.

Studenci mieli przekazywać sobie domowe sposoby na szybki przyrost wagi przez koreański komunikator KakaoTalk. Wśród nich były m.in. spożycie dużej ilości sproszkowanego białka lub wypicie gęstego napoju aloesowego w dniu przydzielenia kwalifikacji wojskowej.

Źródło: Polsat News
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.