loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Georgette Mosbacher: Polska już teraz stała się moim drugim domem, Polacy fantastycznie mnie powitali
Opublikowano dnia 13.09.2018 19:45
Georgette Mosbacher, która 6 września oficjalnie objęła stanowisko ambasador Stanów Zjednoczonych w Warszawie nie ukrywa swojej sympatii do Polski i Polaków. 

screen YT

Polacy fantastycznie mnie powitali - Polska już teraz stała się moim drugim domem. Dziś mam okazję poznać wiele wspaniałych osób ze świata polityki, kultury i obronności. Przed nami wiele pracy i wierzę, że razem osiągniemy wiele w relacjach PL-USA


- napisała dziś na Twitterze.
 

Walczę o to, w co wierzę. Zawsze walczyłam. Wierzę w Stany Zjednoczone i wierzę w Polskę. I zamierzam walczyć o obydwa kraje


- mówiła podczas przemówienia.
raw

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.