loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Dalajlama stanowczo: Europa jest dla Europejczyków!
Opublikowano dnia 14.09.2018 08:50
Duchowy przywódca Tybetu, podczas wizyty w szwedzkim Malmö powiedział, że uchodźcy powinni wracać do swoich ojczyzn i nie osiedlać się na stałe w Europie.

screen yt

Duchowy przywódca Tybetu, w Szwecji brał udział w konferencji, gdzie wygłosił wykład pt. "Sztuka Szczęścia i Pokoju". Zapytany co sądzi o  przyjmowanie do Europy uchodźców, odpowiedział:
 

- To dobrze, że znajdują tu pomoc i opiekę, ale nie powinni się tu osiedlać na stałe. Europa jest dla Europejczyków, Bliski Wschód dla ludzi z Bliskiego Wschodu. Dajcie młodym możliwość zdobycia wykształcenia. Później powinni oni powrócić do swoich krajów i pomóc w ich odbudowie

- powiedział Dalajlama.mk/źródło: dailymail.co.uk
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Ławrow w Bośni, czyli rozgrywka o Donbas wchodzi w nową fazę.
Rosyjski minister spraw zagranicznych Ławrow odwiedził stolicę Bośni i Hercegowiny Sarajewo oraz Banja Lukę, stolicę Republiki Serbskiej wchodzącej w skład tego federacyjnego kraju o najbardziej, jak piszą dziennikarze Timesa, skomplikowanym systemie rządów w Europie. Jest on spuścizną pokoju w Dayton, który kończył wojnę na Bałkanach i jednocześnie starał się zbudować kruchy modus vivendi w tym podzielonym, na kantory etniczne kraju. Wizyta jest istotna z kilku powodów, o których trzeba napisać. 
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog zamiast preambuły?
Zgodnie z procedurą petycja zostanie rozpatrzona przez Komisję Praw Człowieka, Praworządności i Petycji.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gdzie jest ojczyzna Frasyniuka?
"Dla naszego dobra, w obronie Konstytucji, niech nas skarżą do TSUE."
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.